Circlle rozšiřuje svou nabídku sportovního oblečení o barvy Khaki, Peach Rose a zcela nový model podprsenky

Ryze česká a etická značka Circlle rozšiřuje svou nabídku stávající kolekce Power o nové barvy a produkty. Do kolekce Power nově přibydou produkty v barvě Peach Rose a Khaki a také nová a stylová varianta crop podprsenky s názvem Briana.

Jedním z cílů značky Circlle je vytvořit z udržitelného a etického sportovního oblečení standard, který budou muset všichni přijmout za svůj. Dalším krokem na dlouhé cestě za lepším módním průmyslem je rozšíření nabídky etických a ekologických produktů, tak abys si vybral opravdu každý. Proto Circlle přichází s oblíbenou ale zároveň nadčasovou barvou Peach Rose, ve které budou dostupné všechny legíny a podprsenka Briana z řady Activewear. V legínách ve svěží a pastelové barvě Peach Rose rozzáříte všechny podzimní dny. Pro ty, co preferují tlumenější tóny oslavující podzim přináší Circlle minimalistickou barvu Khaki.

Nová podprsenka Briana je stvořena pro všechny, co milují módu, ale chtějí se zároveň cítit pohodlně. Sedne každému typu postavy a zajistí jistotu při každém pohybu. Stylová délka a řešení zad topu nabízí jeho využití nejen při sportu, ale i při běžných denních aktivitách, jakou jsou pochůzky po městě nebo nákup na farmářských trzích.

Porazte podzimní melancholii a užijte si čas s produkty Circlle v barvách Peach Rose a Khaki.

Udělejte krok s ohledem na naši planetu a navštivte: https://www.circlle.cz/. Volba značky Circlle je začátek cesty, jak se skrze etickou výrobu z recyklovaných materiálů postavit problémům spojených se znečištěnými oceány a vykořisťováním pracovníků módních gigantů. Noste oblečení, na které můžete být opravdu hrdí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.