První outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro a nadupané fitness hodinky HONOR Watch ES zakoupíte ode dneška i na českém trhu!

Globální technologická značka HONOR zahájila prodeje dvou novinek na českém trhu. Outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro s 25denní výdrží baterie, 14 vojenskými testy odolnosti nebo GPS navigací pro zpáteční cestu jsou od dnešního dne k zakoupení za příjemných 6 499 Kč! Stejně tak jsou k dostání stylové fitness hodinky HONOR Watch ES s 12 animacemi tréninku a až 95 tréninkovými režimy za senzační cenu 2 499 Kč!

HONOR Watch GS Pro Vám budou skvělým společníkem až po dobu 25 dní
HONOR Watch GS Pro za běžného používání vydrží až 25 dní na plné 1 nabití. Při aktivování režimu outdoorového tréninku s vámi hodinky udrží tempo po dobu 100 hodin, při režimu GPS pak 48 hodin. Hodinky budou znovu nabité za méně než 2 hodiny.

Robustní design, který nezklame ani v extrémně náročných podmínkách
HONOR Watch GS Pro prošly 14 testy třídy MIL-STD-810G, které simulují řadu extrémních podmínek ve venkovním prostředí včetně teplotních, vlhkostních a vibračních. Ať už chodíte na dlouhé túry nebo rádi jezdíte na běžkách, hodinky HONOR Watch GS Pro slibují, že vydrží i v tom nejnáročnějším prostředí.

GPS navigace zpáteční cesty vás bezproblémově přivede zpět do výchozího bodu
Díky přesným satelitním pozičním systémům dokáží outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro zaznamenávat trasu a později tak aktivovat GPS navigaci zpáteční cesty. Ta vás dovede zpět do výchozího bodu pro původní trase.

Více než 100 režimů cvičení se zaměřením na profesionální turistiku a lyžování
HONOR Watch GS Pro podporují více než 100 režimů cvičení a nově navržený režim lyžování. Během sportovní aktivity hodinky automaticky zaznamenají údaje o cvičení uživatelů v reálném čase a poté poskytnou pokyny založené na celkovém výkonu.

Upozornění na nepřiznivé nebo kritické počasí
Hodinky umí předpovídat změny okolního prostředí a budou vás varovat v případě nepříznivého až kritického počasí. Mimo jiné počítají čas východu a západu slunce a detekují také příliv a odliv (pouze ve vybraných městech), identifikují osm typů fází měsíce a i čas jeho východu a západu.

Zavřené posilovny? Nevadí! HONOR Watch ES jako osobní virtuální trenérHodinky HONOR Watch ES obsahují 12 animovaných simulací tréninkových kurzů a až 44 animovaných pohybových cvičení, které přesně demonstrují, jak správně cvičení provádět, což se za momentální situace zavřených posiloven určitě hodí! Navíc si můžete vybrat až z 95 tréninkových režimů pro monitorování vašeho progresu.

Velký displej a stylový design s možností přizpůsobení ciferníku
Díky 1,64“ dotykovému displeji AMOLED, řadě přizpůsobitelných ciferníků hodinek i výběru barevných silikonových řemínků jsou fitness hodinky HONOR Watch ES perfektním módním a chytrým doplňkem pro každý styl a příležitost. Na ciferníku si můžete nastavit různé preferované funkce včetně počítání kalorií, monitorování srdečního tepu nebo výdrže baterie. Navíc jsou hodinky lehké a pohodlné.

Prémiové monitorování zdraví pro fyzickou a duševní pohodu 24/7
HONOR Watch ES vám dají přesná data o okysličení krve (SpO2), měří srdeční frekvence nebo stresu. Detekují, kdy usnete, kdy se probudíte, a sledují různé fáze spánku včetně mělkého a hlubokého REM spánku.

Zdroj a foto: Honor

2 komentáře: „První outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro a nadupané fitness hodinky HONOR Watch ES zakoupíte ode dneška i na českém trhu!

  • 19.10.2020 (10:28)
    Trvalý odkaz

    Už je mám objednané, recenze jsou zatím všude skvělé, takže se už nemůžu dočkat.

  • 20.10.2020 (08:37)
    Trvalý odkaz

    Ty GS vypadají fakt luxusně, líbí se mi jak designově, tak mi vyhovují, co se nabídky funkcí týče, jsem rád, že se to tak rozšířilo. Super pro zimní sporty a třeba se i neztratim 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.