Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Technologie

První outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro a nadupané fitness hodinky HONOR Watch ES zakoupíte ode dneška i na českém trhu!

Globální technologická značka HONOR zahájila prodeje dvou novinek na českém trhu. Outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro s 25denní výdrží baterie, 14 vojenskými testy odolnosti nebo GPS navigací pro zpáteční cestu jsou od dnešního dne k zakoupení za příjemných 6 499 Kč! Stejně tak jsou k dostání stylové fitness hodinky HONOR Watch ES s 12 animacemi tréninku a až 95 tréninkovými režimy za senzační cenu 2 499 Kč!

HONOR Watch GS Pro Vám budou skvělým společníkem až po dobu 25 dní
HONOR Watch GS Pro za běžného používání vydrží až 25 dní na plné 1 nabití. Při aktivování režimu outdoorového tréninku s vámi hodinky udrží tempo po dobu 100 hodin, při režimu GPS pak 48 hodin. Hodinky budou znovu nabité za méně než 2 hodiny.

Robustní design, který nezklame ani v extrémně náročných podmínkách
HONOR Watch GS Pro prošly 14 testy třídy MIL-STD-810G, které simulují řadu extrémních podmínek ve venkovním prostředí včetně teplotních, vlhkostních a vibračních. Ať už chodíte na dlouhé túry nebo rádi jezdíte na běžkách, hodinky HONOR Watch GS Pro slibují, že vydrží i v tom nejnáročnějším prostředí.

GPS navigace zpáteční cesty vás bezproblémově přivede zpět do výchozího bodu
Díky přesným satelitním pozičním systémům dokáží outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro zaznamenávat trasu a později tak aktivovat GPS navigaci zpáteční cesty. Ta vás dovede zpět do výchozího bodu pro původní trase.

Více než 100 režimů cvičení se zaměřením na profesionální turistiku a lyžování
HONOR Watch GS Pro podporují více než 100 režimů cvičení a nově navržený režim lyžování. Během sportovní aktivity hodinky automaticky zaznamenají údaje o cvičení uživatelů v reálném čase a poté poskytnou pokyny založené na celkovém výkonu.

Upozornění na nepřiznivé nebo kritické počasí
Hodinky umí předpovídat změny okolního prostředí a budou vás varovat v případě nepříznivého až kritického počasí. Mimo jiné počítají čas východu a západu slunce a detekují také příliv a odliv (pouze ve vybraných městech), identifikují osm typů fází měsíce a i čas jeho východu a západu.

Zavřené posilovny? Nevadí! HONOR Watch ES jako osobní virtuální trenérHodinky HONOR Watch ES obsahují 12 animovaných simulací tréninkových kurzů a až 44 animovaných pohybových cvičení, které přesně demonstrují, jak správně cvičení provádět, což se za momentální situace zavřených posiloven určitě hodí! Navíc si můžete vybrat až z 95 tréninkových režimů pro monitorování vašeho progresu.

Velký displej a stylový design s možností přizpůsobení ciferníku
Díky 1,64“ dotykovému displeji AMOLED, řadě přizpůsobitelných ciferníků hodinek i výběru barevných silikonových řemínků jsou fitness hodinky HONOR Watch ES perfektním módním a chytrým doplňkem pro každý styl a příležitost. Na ciferníku si můžete nastavit různé preferované funkce včetně počítání kalorií, monitorování srdečního tepu nebo výdrže baterie. Navíc jsou hodinky lehké a pohodlné.

Prémiové monitorování zdraví pro fyzickou a duševní pohodu 24/7
HONOR Watch ES vám dají přesná data o okysličení krve (SpO2), měří srdeční frekvence nebo stresu. Detekují, kdy usnete, kdy se probudíte, a sledují různé fáze spánku včetně mělkého a hlubokého REM spánku.

Zdroj a foto: Honor

2 komentáře: „První outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro a nadupané fitness hodinky HONOR Watch ES zakoupíte ode dneška i na českém trhu!

  • Už je mám objednané, recenze jsou zatím všude skvělé, takže se už nemůžu dočkat.

  • Ty GS vypadají fakt luxusně, líbí se mi jak designově, tak mi vyhovují, co se nabídky funkcí týče, jsem rád, že se to tak rozšířilo. Super pro zimní sporty a třeba se i neztratim 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *