Primus Klunken – nový nerozlučný parťák pro váš batoh Kånken

Praktická, ekologická a v neposlední řadě stylová – taková je nová lahev Klunken z dílny Primus. Byla navržena tak, aby perfektně pasovala do boční kapsy batohu Kånken a mohla vás doprovázet na cestách do školy nebo do práce, ale i na procházkách a výletech do přírody. Novinka Primus Klunken je k dostání od října ve všech prodejnách Fjällräven Shop a na webu fjallraven-shop.cz.

Výraz Klunken vychází ze švédského slova klunka, které v překladu znamená doušek. Primus pod tímto názvem uvádí novou řadu nerezových lahví v široké barevné škále, ze které si tu svou vybere opravdu každý. Ať už vás čeká perný den, nebo se chystáte utéct od všednodenních povinností alespoň na chvíli do přírody, dodržování pitného režimu bude hračka!

Primus Klunken má praktické široké hrdlo, ze kterého se dobře pije, zároveň se díky němu lahev snadno plní i čistí. Nerezová ocel použitá na lahev je hygienická, odolná a nepohlcuje pachy, takže nijak neovlivňuje chuť, vůni ani celkovou kvalitu nápoje. Víčko vyrobené z nerezové oceli a korku doplňuje šikovné, barevně ladící poutko z popruhové tkaniny – stejné, jako je použita na popruhy a ucha batohů Kånken.

Lahev Primus Klunken je díky své odolnosti skvělou alternativou ke klasickým plastovým lahvím. Je k dostání ve dvou provedeních a velikostech – jednostěnná o objemu 0,7 litru za 799,- Kč, dvouplášťová o objemu 0,5 litru, která i v létě udrží váš nápoj studený a v zimě naopak příjemně teplý, za 949,- Kč. Obě lahve pořídíte v celkem osmi barevných variantách (Stainless Steel, Black, Flamingo Pink, Mint Green, Frost Green, Warm Yellow, Ox Red, Green) od října v síti prodejen Fjällräven Shop a na webu fjallraven-shop.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.