Matt Pardus vydává klip o jeho vztahu s Pavlem Berkym

Po nehodě na motorce se zotavil Matt Pardus, zpěvák a partner Pavla Berkyho, se kterým letos oslavili osmé výročí vztahu. A rovnou natočil a právě vydal klipu k jeho zatím nejúspěšnějšímu singlu 24/7.

Nadčasový singl 24/7 se sice neprobojoval do českého kola Eurovize, ale u fanoušků Matta sklízí úspěchy, na Fajn rádiu vyhrál hitparádu a na internetu má 100.000 streamů. Podle slov odborníků zní moderně a na první poslech není poznat, že jde o českého umělce. Oblíbený singl, který je venku od začátku léta tak konečně dostane i svůj klip a mihne se v něm s Matějem i samotný Pavel Berky, známý módní návrhář a účastník soutěže MasterChef Česko. Nakonec právě o začátku jejich vztahu celý song je.

„Je to o příběhu dvou lidí, kteří se poznají a i když netuší, jak se to celé bude vyvíjet, cítí k sobě něco nepopsatelného, nechají vše plynout a prožijí spolu nezapomenutelnou první noc. Z jedné noci je několik let života, kdy spolu i po těch letech chtějí být 24/7 – 24h, 7 dní v týdnu a prostě milují být spolu. Klip je inspirován písní, akorát za hlavní protagonistky jsme vybrali naše dobré kamarádky herečky Oli a Julu (Olgu Bojkovou a Julii Issu), které vlastně prožily podobný příběh jako my a tak v klipu nemusely ani moc hrát. Prostě jsme chtěli, aby si užily hezký večer a my jsme ho v podstatě jen dokumentovali. Proto si myslím, že klip působí tak přirozeně a nenuceně. Videoklip se natáčel v Praze na místech, které mám sám rád a na které máme i s Pavlem své vzpomínky. Jsem z výsledku moc nadšený a věřím, že budou i moji fanoušci,” říká Matt Pardus.

I když Matěj není v ČR příliš známý, můžete si ho pamatovat například z Česko Slovenské SuperStar nebo ze spolupráce s Ivetou Bartošovou, pro kterou před lety složil společný duet “Já Jsem Já”. Poté se odstěhoval do Velké Británie, kde se i nadále věnoval hudbě. Jeho tvorbu si zamilovali fanoušci napříč Evropou a na sociálních sítích ho aktuálně sleduje přes 200.000 lidí.

“S Matějem nám to klape i po pracovní stránce. Všechny kroky v jeho i mé kariéře spolu konzultujeme a plánujeme. Pomáhám mu se stylingem na jeho koncerty i do klipů a většinou jsou to kousky přímo ušité ode mě. Takže se jeho i moji fanoušci mohou těšit na EP, kde uvidí nejen kostýmy ode mě, ale zazní i song, se kterým jsem Matějovi pomáhal textově,” říká Pavel Berky.

Singl 24/7 by měl být součástí EP, které Matt plánuje vydat do konce letošního roku a které bude balancovat na pomezí urban popu a elektronické hudby, stejně jako předchozí singl “Jsem mnou”.

Foto: archiv M. Parduse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.