Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

STAY NEGATIVE v tričku z limitované kolekce značky Bohempia

Česká módní značka Bohempia vyjadřuje svůj názor k současné situaci a vydává limitovanou kolekci triček s názvem STAY NEGATIVE, protože stay negative je novým stay positive. Kolekce obsahuje trička s potisky jako „Hungry Artist“ nebo „Homeoffice Manager“, které dají jasně najevo postoj svého nositele a zároveň jeho koupí přispívají na dobru věc.

Výtěžek z prodeje kolekce půjde na podporu Linky seniorů neziskové organizace Elpida, která pomáhá seniorům v této nelehké době. Dámské či pánské tričko v černé a bílé barvě koupíte za 700 Kč dámské a pánské za 750 Kč buď na e-shopu www.bohempia.com nebo přímo v prodejně značky na adrese Sokolovská 105/76 v pražském Karlíně.

Svět je tak trochu vzhůru nohama a česká módní značka Bohempia se na to rozhodla reagovat. Vytvořila kolekci dámských a pánských triček s nápisy vyjadřující postoj a situaci každého z nás. Někdo je bojovník v první linii, jiný musí pracovat z domova. Další chce pracovat, a rozvíjet svou tvůrčí práci, ale prý má hladovět. Bohempia chce tímto krokem přispět alespoň jistou dávkou humoru, kdy „stay negative je novým stay positive“ a zároveň nechce zůstat stát na místě a vše sledovat pouze z povzdálí. Můžete se přidat i Vy.

Tričkem s nápisem „Stay Negative“, „Hungry Artist“, „Pandemic Warrior“ nebo „Homeoffice Manager“ můžete vyjádřit nejen svůj postoj k aktuální situaci, ale zároveň přispět na dobrou věc. Bohempia se spojila s neziskovou organizací Elpida, která stejně jako na jaře musí navýšit kapacitu dobrovolníků, aby mohla i nadále pomáhat seniorům, a proto výtěžek z prodeje každého trička poputuje na podporu Linky seniorů. Kromě každodenní telefonické podpory navíc ve spolupráci se Skauty po celé republice nabízejí v Elpidě bezplatnou pomoc při zajišťování každodenních potřeb. Více informací si přečtěte zde: https://www.elpida.cz/skautskapomoc.

Basic trička vyrobené ze směsi konopí a bavlny najdete v černé a bílé barvě v dámské a pánské variantě, ale mohou být i unisex. Ve velikostech S až XXXL.

Trička jsou vyrobené eticky a ekologicky – upředené, upletené a ušité v České republice s veganským certifikátem PETA.

Zdroj a foto: http://www.bohempia.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *