Svatba na první pohled: Vhodného partnera si lze vyčuchat!

Už 28. října odstartuje televize Nova svůj sociální experiment Svatba na první pohled. Jde o jedinečnou světovou romantickou show, ve které hraje hlavní roli láska. Věda v ní pomáhá nezadaným jednotlivcům najít si vysněného partnera, se kterým se pak poprvé potkají až na vlastní svatbě. Součástí testů je i čichový experiment, při kterém si účastníci svůj vhodný protějšek doslova vyčuchají! Jak takové vyčuchání probíhá, si můžete prohlédnout v přiloženém videu.

Svatba na první pohled: Vhodného partnera si lze vyčuchat!

Už 28. října odstartuje televize Nova svůj sociální experiment Svatba na první pohled. Jde o jedinečnou světovou romantickou show, ve které hraje hlavní roli láska. Věda v ní pomáhá nezadaným jednotlivcům najít si vysněného partnera, se kterým se pak poprvé potkají až na vlastní svatbě. Součástí testů je i čichový experiment, při kterém si účastníci svůj vhodný protějšek doslova vyčuchají! Jak takové vyčuchání probíhá, si můžete prohlédnout v přiloženém videu.„Pokud je pro nás partner biologicky vhodný, musí nám vonět. To, že si dva voní, znamená, že jsou imunologicky odlišní. Mohou proto zplodit silné potomstvo, které bude mít silnou imunitu a bude schopné úspěšně bojovat proti různým chorobám, patogenům, virům a podobně,“ uvádí DNA expertka doktorka Jaroslava Babková.Účastníci spali v čistých bavlněných tričkách a byli instruováni, aby nepoužívali žádné parfémy a nejedli jídla, která by mohla ovlivnit pach jejich těla. „Tak to je nepříjemné. Intenzita tak sedm a příjemnost tak tři,“ zaznívá například od blonďaté slečny, která právě otevírá poklop jedné ze sklenic, aby si přivoněla k tričku uvnitř.Koho si kdo vyčichal, můžete sledovat ve středu 28. října ve 20:20 na TV Nova!

Zveřejnil(a) Tojesenzace.cz dne Pátek 23. října 2020

„Pokud je pro nás partner biologicky vhodný, musí nám vonět. To, že si dva voní, znamená, že jsou imunologicky odlišní. Mohou proto zplodit silné potomstvo, které bude mít silnou imunitu a bude schopné úspěšně bojovat proti různým chorobám, patogenům, virům a podobně,“ uvádí DNA expertka doktorka Jaroslava Babková.

Účastníci spali v čistých bavlněných tričkách a byli instruováni, aby nepoužívali žádné parfémy a nejedli jídla, která by mohla ovlivnit pach jejich těla. „Tak to je nepříjemné. Intenzita tak sedm a příjemnost tak tři,“ zaznívá například od blonďaté slečny, která právě otevírá poklop jedné ze sklenic, aby si přivoněla k tričku uvnitř.

Koho si kdo vyčichal, můžete sledovat ve středu 28. října ve 20:20 na TV Nova!

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.