Designové stoly i stolky s životností desítky let od mladé rodinné firmy Wuders

Dvojčata Dominik a Honza Herkovi jsou zakladatelé firmy Wuders, ve které vyrábí společně se svým starším bratrem Václavem, tatínkem a maminkou designový nábytek z českého a slovenského masivu v kombinaci s bytelným kovem. Tato rodinná firma vyzdvihuje přirozenost a ušlechtilost dřeva a přináší stoly, poličky, lavice, židle a další doplňky do domácnosti, které jsou praktické, udržitelné a vydrží desítky let.

Stolek z masivu třikrát jinak
Říká se, že kdo má židli, ten bydlí. Ale co by to bylo za domácnost bez kvalitního stolu. U stolu se potkává celá rodina i přátelé, píšou se u nich domácí úkoly, pije káva, a především se u nich pracuje. Mezi nejoblíbenější stoly Wuders patří:

Jídelní stůl Cowboy – dominanta místnosti, stůl pro velké rodinné sešlosti s masivní dubovou deskou, která je velice odolná vůči vodě a jiným vnějším vlivům. Díky svému rustikálnímu vzhledu se skvěle hodí do minimalistických či seversky laděných jídelen a kuchyní.

Konferenční stolek Jonas Salk – ideální parťák moderních obývacích pokojů, dost velký a silný na to, aby pojmul všechny knihy, ovladače, hrnek od kávy či talíř od večeře. Svým minimalistickým a neotřelým designem si získá srdce vás i každé vaší návštěvy. Deska je vyrobena z dubového masivu.

Jídelní stůl Fudži – Fudži je nejvyšší horou Japonska a právě její majestátní silueta byla inspirací při výrobě tohoto stolku. Jeho kovové podnoží připomíná tvar Fudži a stane se dominantou  interiéru. Kulatá bytelná deska je vyrobena z dubového masivu a symbolizuje slunce, jaké je na japonské vlajce.

Zdroj a foto: https://www.wuders.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.