Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zvířata

Jak posílit pouto s kočkou? Pomocí chutných pamlsků!

I když mnozí považují kočky za náladové samotáře, i ony potřebují společenský kontakt, ať už s příslušníky vlastního druhu nebo s lidskými parťáky. Své přátelství však rozhodně nedávají zadarmo. Jak si tedy získat kočičí přízeň? I v tomto případě platí známé rčení o lásce, která prochází žaludkem.

Kočky jsou osobnosti, které si samy vybírají, s kým se spřátelí. Pokud se chcete zařadit mezi jejich oblíbence, musí být společné chvíle pro kočku příjemné. V první řadě je důležité dát mňoukajícímu spolubydlícímu prostor a rozhodně ho nenutit k interakci, o kterou by sám nestál. Kočka si sama řekne, kdy má chuť se s vámi „bavit“. Její motivaci však můžete značně podpořit, pokud se vyzbrojíte chutným úplatkem.

Masová žvýkací lákadla
Nejlepší cestou k utvrzení vzájemných vztahů s kočkou je pamlsek. Ten musí být především pořádně masitý, aby odpovídal fyziologickým i potravním nárokům kočky. Pamlsky z různých druhů masa umožňují najít ten pravý, který se kočce ideálně trefí do chuti a ona jej bude od svého člověka opakovaně vyžadovat. Možnost výběru hned z několika masových kombinací – kuřecí s játry, losos se pstruhem a krůtí s jehněčím – nabízí také nové masové tyčinky pro kočky řady Brit Premium by Nature.

Díky vysokému podílu masa ve složení disponují tyčinky Brit Premium by Nature výraznou masovou chutí, což z nich dělá atraktivní pochoutku pro všechny kočičí mlsouny. Každé balení poté obsahuje tři samostatně balené tyčinky, které si tak zachovávají vůni, měkkost a čerstvost. V kočičích očích tím ještě více nabírají na atraktivitě.

Chutně a zdravě
Uspokojit pouze chutě ovšem nestačí. Aby mohlo pouto mezi vámi a vaší kočkou přetrvat co nejdéle, je důležité pečovat také o její zdraví. Receptura nových pamlsků je proto obohacena o taurin, aminokyselinu, která pozitivně působí na ostrost zraku i správnou srdeční činnost. Přidané pivovarské kvasnice zase prospívají kvalitě srsti i drápků a podporují správnou funkci zažívání. Tyčinky navíc neobsahují lepek, možný spouštěč alergických reakcí, ani cukr, který přispívá k obezitě. Můžete je použít ke hře, jako odměnu nebo jako úplatek pro získání pozornosti kočky. Jedná se zkrátka o dobrotu, po které vaše kočka s chutí skočí.

Do řady Brit Premium by Nature nově přibyly také pamlsky pro kočky
Řada Brit Premium by Nature pro kočky se rozrůstá o měkké masové tyčinky, které v ní do té doby chyběly. Díky vysokému podílu masa v jejich složení disponují výraznou masovou chutí, což z nich dělá atraktivní pochoutku pro všechny kočky.

Receptura je dále obohacena o taurin, aminokyselinu pozitivně působící na ostrost zraku i správnou srdeční činnost. Přidané pivovarské kvasnice zase prospívají kvalitě srsti i drápků a podporují správnou funkci zažívání. Nové pamlsky navíc neobsahují lepek, možný spouštěč alergických reakcí, ani cukr, který přispívá k rozvoji obezity.

Masové tyčinky jsou k dostání ve třech variantách lišících se v druhu masa. Jedná se o kuřecí s játry, lososa se pstruhem a krůtí s jehněcím. Každé balení obsahuje tři samostatně balené tyčinky pro zachování vůně, měkkosti a čerstvosti. Vhodné jsou pro koťata i dospělé kočky. Cena: 28 Kč

Brit Premium by Nature Cat Sticks jsou dostupné v následujících variantách:

  • Brit Premium by Nature Cat Sticks s kuřecím a játry
  • Brit Premium by Nature Cat Sticks s lososem a pstruhem
  • Brit Premium by Nature Cat Sticks s krůtím a jehněcím

Zdroj a foto: Brit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *