Be Nice – české ekologické papírnictví představuje svoji vánoční edici

Pro všechny milovníky papíru a autorského designu letos připravilo ekologické papírnictví Be Nice, ve spolupráci s ilustrátorkou Bárou z Nikolajky, několik novinek. Je to například originální Dopis Ježíškovi, který potěší svým provedením i krásnými ilustracemi.

Vánoce ale nejsou jenom o dárcích, jsou hlavně o tom být v kontaktu s naší rodinou a přáteli a proto jsou nově v nabídce i krásná vánoční přání a pohledy. Některá přání jsou připravena pro krasopisce, s jemným nápisem, který si můžete sami vykreslit kaligrafickým perem, které je také v nabídce papírnictví.

Další novinkou jsou krabičky ve tvaru domečku, které se perfektně hodí třeba na cukroví nebo jiný malý dárek. Recyklovaný papír i potisk mají certifikaci na styk s potravinami.

V nabídce samozřejmě nechybí již známé balicí papíry a krabičky se třemi něžnými motivy od ilustrátorky Báry z Nikolajky. Papíry jsou pevné, na spodní straně potištěny jemnou mřížkou, takže se dají snadno a rovně stříhat, což je velmi praktické. Krabičky, které se dají velmi jednoduše složit, zase pojmou dárky měkké i všelijakých podivných tvarů, které by se jinak špatně balily. Papíry i krabičky se dají koupit samostatně nebo v cenově zvýhodněných setech, kde nechybí také jmenovky, designové samolepky a barevně ladící provázek.

A v neposlední řadě je v nabídce Be Nice krásný kalendář fotografií z českých zahrad Bohemian Garden 2021 se zajímavými a motivujícími citáty. Pokud si v Be Nice papírnictví vyberete některý z vánočních dárků, což může být třeba blok na zápisky vyrobený z trávy nebo slámy, tak vám ho navíc krásně zabalí do vámi zvoleného balicího papíru.

Ceny:
balicí papír od – 20,- Kč arch
balicí sada – 550,- Kč
dopis Ježíškovi – 50,- Kč
vánoční přání od – 60,- Kč
vánoční pohledy – 60,- Kč (sada 4 pohledů)
krabičky od – 40,- Kč
kalendář Bohemian Garden 2021 – od 250,- Kč
balení vánočních dárků Be Nice – zdarma

Zdroj a foto: www.benice-shop.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.