Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Boj s podzimními virózami za vás vyhraje vhodně zvolená čistička vzduchu

V době, kdy jsme stále častěji nuceni zavírat se mezi čtyři stěny, je na místě věnovat pozornost tomu, jaký vzduch právě v uzavřeném prostoru dýcháme.

S ohledem na koronavirovou situaci je nezbytné, aby lidé trávili co nejvíc času ve svých bytech či domech. Případně v kancelářích, pokud to nelze jinak. Na druhou stranu je fakt, že i když hodně lidí je přesvědčeno o tom, že čerstvý vzduch a pravidelné větrání dokáže uchránit před sezónními nemocemi i onemocněním COVID 19, není tomu tak. Proto se stále více lidí rozhoduje pro koupi čističky vzduchu. Jenže je nutné si říci, že ne všechny produkty na trhu nabízejí to, co byste od čističky očekávali.

Než se rozhodnete pro koupi, stanovte si priority pro nákup takové, které vám pomohou při rozhodování. Jedním z produktů, který jistě stojí za zmínku je čistička vzduchu Sense Antiviro+. Nabízí obrovský potenciál, byla vyvinuta z všestranného antialergenního a protizápachového modelu Sense Vital Air jako reakce na filtrování virových částic nejen v laboratořích, ale také v nemocnicích a bytech. Čistička vzduchu Sense Antiviro+ je obohacena o extrémně účinný ULPA filtr, který virotické částice téměř absolutně zachytává a pohlcuje.

Můžete samozřejmě volit mezi ionizátory vzduchu, čističkami, či zvlhčovači, v dnešní době je nesmírně důležité zaměřit se při výrobě na funkčnost filtrů. Jak vysvětluje Ing. Karel Semerád, který společnost pro vývoj a výrobu unikátních čističek vzduchu Sense založil vysvětluje: „Na jaře, když přišla první vlna pandemie, měli jsme připravenou čističku vzduchu, která v sobě měla obrovský potenciál pomoci. Stačilo jen vyměnit filtr za jiný, s co největším množstvím účinného antivirotického materiálu. Přizpůsobit výkon motoru, vše proměřit a otestovat. Takže nyní je k dispozici na trhu čistička vzduchu Antiviro+, které pomáhá díky ULPA 15 filtru chránit domácnosti, kanceláře i nemocniční pokoje proti částicím virů i koronaviru.“

Unikátní je také výkon čističky, kdy po jejím zapnutí během dvou hodin nebude v místnosti ani stopy po koronavirech, virotických částicích – zkrátka se vám bude volněji a zdravě dýchat.

Pozor: Čistička by nikdy neměla být umístěna v rohu místnosti, pokud chcete její kapacitu zvýšit, umístěna by měla být do středu proudění vzduchu.

Foto: Sense

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *