Co je nového ve Slunečné? Eva Burešová se vrací z karantény a objevuje se láska Filipa Blažka

Po pauze, kterou musela hlavní hvězda seriálu Slunečná podstoupit kvůli nemoci covid-19, se konečně vrací na natáčení. Eva Burešová tak strávila se synem deset dní v domácí izolaci a odpočívala.

Seriálová Týna Popelková netuší, kde se mohla nakazit, protože dodržuje všechna hygienická opatření. Testy jí ale potvrdily, že je pozitivní, a tak ihned nastoupila do karantény. Naštěstí probíhala nemoc v hereččině případě velmi mírně. „Celý rok beru hodně vitamínů, chodím na infuze vitamínem C a nemám žádnou vrozenou vadu, takže ten průběh byl klidný. Jen mě bolela hlava, a to jsem uklidňovala paralenem.“ Štěstí potkalo herečku i v tom, že nepřišla o čich ani o chuť. „Jsem za to ráda, protože jsem se dopovala čokoládou, a věřte, že jsem paradoxně měla neskutečný chutě. Zněla jsem, jako bych měla rýmu, i když jsem ji neměla, a ani mě nebolela záda.“ Co ale na Evu Burešovou během izolace padlo, byla velká únava. Neví, jestli to má ale přisuzovat nemoci, nebo náročnému pracovnímu tempu, které posledních pět let má. „Jsem zpomalená, jsem mimo, to je asi logický, ale uvidíme, jak mi bude zítra, pozítří… Všechno se ukáže, až naskočím do toho pracovního vlaku. Teď jsem taková zpomalená, chodím pomalu po schodech, trochu se zadýchávám, ale je mi fajn.“ Natáčení seriálu Slunečná tak pokračuje a točilo se i bez Burešové. Díky zavedeným hygienickým opatřením, zodpovědnosti a profesionalitě všech zúčastněných se nemuselo natáčení kvůli karanténám na delší dobu přerušovat.

„Chci všem strašně moc poděkovat za ty krásný zprávy, který jste mi psali, já nechci bulet, protože víte, že jsem v tomhle citlivá, ale opravdu mi to strašně pomohlo. Děkuji všem za to, že jste si našli chvilinku a napsali mi zprávy, dopisy, natočili videa, cokoliv, děkuji vám, jsem neskutečně vděčná,“ vzkazuje herečka.

Jako velká voda se na Slunečnou přižene Erika v podání Kristýny Kociánové, která hraje herečku. Tu přivedou Kratinovi, protože chtějí pomoc Tomovi, když si vymyslí před sociálkou, že má přítelkyni a není na výchovu dětí sám. A protože plán musí být neprůstřelný, je třeba tu holku zhmotnit, a ne se o ní jen bavit.

A to je úkol pro Kristýnu Kociánovou, která coby vzdálená sestřenice rodiny Kratinových podává pomocnou ruku Filipu Blažkovi a jeho dvěma synům. „Erika je ztřeštěná herečka, tak jsem to tak nějak pojala. Postupně se ale vyvíjí, a co diváci uvidí třeba za dva měsíce, bude úplně jiné,“ prozrazuje Kristýna Kociánová. „Jede pomoci, o nic jí nejde, tak se rozhodně nechce nechat odbýt, protože Tom v podání Filipa Blažka není z nápadu zrovna nadšený. Jí to ale nevadí, nevzdává se a chce pomoci. Je to jako v životě, dokud máte nadhled, tak jste daleko uvolněnější, a ve chvíli, kdy se do něčeho, nebo někoho zainteresujete, tak ten nadhled ztrácíte a věci se mění,“ naznačuje osud své postavy herečka.

Se svým seriálovým parťákem se Kristýna zná už ze seriálu Krejzovi. „Sice jsme toho spolu tenkrát moc netočili, ale teď si to vynahrazujeme. Hodně hraju taky s jeho dětmi a i s Terezkou Brodskou, to pro mě bylo velmi milé setkání. V kuchyni se občas potkám s babama – Lucií Benešovou a Ivou Hüttnerovou. Musím říct, že když jsem nastoupila do Slunečné, měla jsem respekt. Byla jsem nervózní, ocitla jsem se v novém prostředí a docela jsem měla ze začátku i přeřeky. I když mám herecky už něco za sebou, tak je člověk pokorný, když někam přijde jako nováček. Když se ale vrátím k tomu Filipovi, tak pro mě nebyl takovým tím princem, kterého milovaly všechny dámy. A to nemyslím rozhodně zle. Filip je báječný herecký partner, obrovský charakter a člověk, kterého si velmi vážím. Dokonce jsme spolu točili jeden projekt, kde jsme byli manželé,“ prozrazuje herečka svůj postoj k Blažkovi.

To, že herečka hraje herečku, a ještě k tomu falešnou přítelkyni, není Kristýně až tak úplně cizí. Jednou tak zachraňovala svého kolegu před dotěrnou slečnou. „Loni v létě jsem byla na svatbě našich společných známých a byl tam i jeden kolega, kterého nebudu jmenovat. Neustále se do jeho společnosti vtírala jedna připitá slečna, a protože on je gentleman a slušně vychovaný kluk, tak se jí nebyl schopný zbavit. Bylo mi ho líto, tak jsem k němu přišla, chytla ho kolem ramen a dotyčné jsem udělala takovou etudu, že je to můj kluk a ať slečna odkráčí. Pochopila to, odešla a on měl pokoj,“ směje se herečka, která se na diváky Slunečné moc těší a je zvědavá, co na ni řeknou.

Zdroj a foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.