Herečka Petra Nesvačilová vyrazila s dieNikolai do biodynamických vinic! „Byla to slast pro duši i pleť“

Ještě před lockdown stihla herečka a dokumentaristka Petra Nesvačilová vyrazit do biodynamických zahrad a vinic ve Wachau, kde u našich rakouských sousedů vzniká unikátní kosmetika dieNikolai. Jedinečný koncept biodynamiky, který se mimo jiné soustředí na použití lokálních zdrojů, bylin, šafránu a vinné révy Petře učaroval.

„Pro mě byla celá návštěva, obzvláště v této době, jak kouzlo. Ve slunečném dni jsme se procházeli mezi vinicemi, pili úžasné víno, jedli úžasné domácí meruňkové knedlíky a hlavně se ponořili do tajů biodynamické kosmetiky. Byla to slast pro duši i pleť,“ dodává známá herečka.

Wachau, slunečná oblast nad Dunajem je proslulá svou vinnou révou a meruňkami, nejvyšší stupeň certifikátu Demeter, kterým se značka dieNikolai pyšní jako jedna z mála na celém světě, zaručuje kvalitu všech použitých čistě přírodních a biodynamických složek.

Jaké produkty dieNikolai patří mezi favority Petry Nesvačilové?
Intenzivní pleťové sérum – Výběr ze zlatých hroznů
Intenzivní biodynamické pleťové sérum dieNikolai – Výběr ze zlatých hroznů s vysokou koncentrací živin a velkým podílem antioxidantů patří mezi špičkové produkty biodynamické kosmetiky. Sérum je zejména vhodné pro pokožku, která je často vystavovaná nepříznivým vlivům prostředí, nadměrnému slunění, trpí důsledky nedostatku spánku, sportu, stresu, kouření nebo špatné stravy. Obsahuje pouze 4 ingredience, což z něj činí jedno z nejčistších pleťových sér v celosvětové nabídce. K dostání za 1500 Kč

Rieslingový sprchový gel
Sprchový gel s vysokým obsahem biodynamického vína Riesling a oleje z hroznových jader je určen pro každodenní mytí celého těla. Díky příjemné vůni, výjimečnému složení a okamžitému vstřebání jej lze bez problémů použít také na mytí vlasů. K dostání za 450 Kč

Zdroj a foto: www.biodynamickakosmetika.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.