Hvězda seriálu Ulice Kryštof Rímský ve zcela jiné roli!

V pondělní epizodě detektivního seriálu Specialisté vysílané 2. listopadu se mají diváci televize Nova na co těšit. Kryštof Rímský alias Mára z oblíbené Ulice se jim ukáže v novém světle.

V epizodě s názvem Hráz bude hrát jednoho z členů komunity bývalých alternativců, kteří snili o životě mimo systém. Bývala to divoká parta umělců, ekologických aktivistů a pankáčů z celého světa, kteří chtěli vybudovat svůj ráj na jednom statku. Pak se jim to ale trochu vymklo z rukou… Jak je takovýto životní postoj Kryštofovi Rímskému blízký?

„Filozofie hippies mi blizká není. Dělit se s někým o sexuální partnery, jídlo, děti a drogy bych nesnesl. Maximálně je pro mě přijatelná některá hudba z toho období a filmy Easy rider a Vlasy. Já jsem celoživotní pankáč a v určitých obdobích i skinhead, takže poněkud ostřejší forma alternativy je mému srdci blíž,“ říká Kryštof Rímský. Možná to mnohé překvapí, protože se Kryštof netají tím, že i on má za sebou divočejší období.

„Já osobně bych v komunitní skupině žít nedokázal. Mívám zpravidla ponorku už třeba třetí den natáčení filmu a musím jet domů. Vyspat se ve své posteli. Pro lidi, které ztvárňujeme v této epizodě, pochopení moc nemám. Je to schovávání se za identitu druhých a neschopnost vlastního individuálního žití. Nicméně jsem svobodomyslný člověk a nechávám rozhodování o způsobu života na vůli každého jedince,“ dodává.

Na břeh řeky je vyplaveno tělo muže, který bydlel se svou ženou a několika přáteli na statku. Co se v komunitě volnomyšlenkářských lidí odehrálo? Co stojí za smrtí jednoho z nich?

Sledujte v pondělí 2. listopadu ve 20.20 další díl seriálu Specialisté na Nově!

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.