Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Iva Janžurová a Jaroslava Pokorná odrovnaly Poldu

Když se najde mrtvola na dětském pískovišti, největšími pomocníky při vyšetřování budou dvě roztomilé dámy. O ně se postaraly herecké legendy Iva Janžurová a Jaroslava Pokorná. Tyhle dvě všetečné ženské budou klíčem k vypárání vraha.

Hana a Marta sestry, které vám vyvolají úsměv na tváři, jsou roztomilé a zábavné. A hlavně: všechno ví. Mladý Vojta Urban je natolik okouzlí, že ho pozvou k sobě domů a začnou povídat. „Bylo to příjemné natáčení. David se přece jenom s paní Janžurovou zná déle než já. Ale já jsem strašně rád, že jsem se s těmito dámami během natáčení mohl potkat. Obě nakonec vytvořily nejroztomilejší dvojici tohoto příběhu, za což jsem opravdu rád,“ prozrazuje Vladimír Polívka, do kterého se obě dámy zamilovaly.

Na rozdíl od Michala Břízy, který u sester není moc oblíbený, dokonce tak, že dostane koštětem po hlavě. „Hrály takové dvě bláznivé sestry, starší dámy, které nám pomohly ve vyšetřování. Jak je známo, starší lidé hodně sledují, co se děje kolem nich, takže to bylo dobré. Iva společně s Jarynou byly krásný tandem. Jsou bezvadné a je to takové krásné zpestření a potěšení, být s nimi na place,“ vypráví David Matásek, který byl z hereček nadšený a mrzelo ho, že se objevily jen v jednom dílu.

Kvůli odchodu ze seriálu přišel o tohle zábavné natáčení Igor Orozovič, kterému to při přečtení scénáře bylo dost líto. „Samozřejmě jsem se s Ivou Janžurovou o tom v divadle bavil. Jinak se spolu potkáváme až až, na jevišti i mimo něj. A na plátně spolu hrajeme její nejslavnější scénku „Včera dnes a zítra” –to ovšem musíte přijít, až to tedy bude možné, na naši Calembourskou Kvidouli 3+KK. Takže nikam výš už to stejně dotáhnout nemůžu,“ směje se Orozovič, který po prvním dílu seriál Polda opustil.

Sledujete další díl seriálu Polda, v neděli ve 20.15 na obrazovkách Primy.

Zdroj a foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *