Zázrak Biofáze aneb na podrážděnou pleť pod rouškou jsou nejlepší obnovující séra Levandule a Calendula!

Máte problémy s pletí v rouškovém období? Česká přírodní značka aromaterapeutické kosmetiky Nobilis Tilia doporučuje Biofázi. Blahodárné účinky Biofáze poznáte na pleti už po prvních ošetřeních. Jedná se totiž o unikátní metodu přírodního ošetření pokožky, založenou na ovlivňování enzymů přirozeně v ní obsažených. Významně snižuje oxidační stres, pomáhá uchovávat vitalitu pleti, posiluje její ochranu, podporuje regeneraci a přináší úlevu při celé řadě potíží. Biofáze je zajímavý tip na dárek pro ženu, která o sebe ráda pečuje. Nobilis Tilia spouští dne 9.11. na svém e-shopu https://eshop.nobilis.cz/ 10% slevy!

Výjimečnost metody spočívá v tom, že výrobky neobsahují enzymy. Hlavními látkami, které enzymatickou aktivitu vyvolávají, jsou kompozice éterických olejů spolu s dalšími látkami v jednotlivých sérech. Synergické směsi obsahují pět až sedm různých druhů éterických olejů a výsledná vůně je prostě okouzlující. Díky účinkům přírodních éterických olejů ovlivňují přirozeným způsobem nejen stav pleti, ale také momentální náladu a psychickou rovnováhu.

Jednotlivá séra jsou rozdělena do praktických sad, které pomohou vyřešit šest nejčastějších problémů s pletí. Nanášejí se třífázově použitím tří synergických sér v pořadí Geranium, Tymián a závěrečné sérum, a to na odlíčenou pleť obličeje, krku a dekoltu. Kompletní nabídku Biofáze naleznete zde: https://eshop.nobilis.cz/biofaze/

Biofáze je ideální dárek pro každou ženu, která o svou pleť ráda pečuje. Nobilis Tilia nabízí produkt v krabičce, takže nemusíte řešit zabalení, ale pokud chcete obdarovat vskutku originálně, je možné i přiobjednat luxusní dárkovou tašku přímo od výrobce s logem značky.

Séra a způsob jejich vrstvení mají na pokožku prokazatelný účinek. Během domácí intenzivní kúry s nimi můžete vyřešit:

  • Oživení a projasnění ochablé a unavené pleti
  • Regeneraci po opalování
  • Revitalizaci pleti během zimy a mrazivého počasí
  • Detoxikaci pleti
  • Zlepšení stavu pokožky, která trpí nadměrnou suchostí a předčasnou tvorbou vrásek
  • Poruchy pigmentace
  • Problémy s akné, ekzémy, rozšířenými žilkami, jizvami a dalšími problematickými stavy.

Biofáze je můj nejoblíbenější rituál v péči o pleť a ideální ranní nastartování každého dne. Tři séra jsou jako tři sudičky – první mě probouzí a prokrvuje, druhá pročišťuje, třetí stabilizuje a chrání. Krásně vyvážené kompozice éterických olejů mi připomenou všechno hezké, co mě obklopuje a za co mohu být vděčná. Využívám tento čas po ránu i k mentálnímu poděkování za nový den, říká Adéla Zrubecká, první diplomovaná aromaterapeutka v Čechách a spolumajitelka Nobilis Tilia.

Choďte na dlouhé procházky přírodou bez roušky, to je ten nejlepší lék nejen pro pleť. Nefiltrovaný čerstvý vzduch je v této době důležitější než kdy jindy, aby se tělo a mysl dostaly zpět do normálu. Kromě vůní podzimní přírody si aromaterapií doma dopřávám i další vůně, které mě podporují psychicky a pomáhají mi uvolnit se. Do difuzéru používám levanduli, pomeranč, mátu a linaloové evo. Někdy přidávám protivirový eukalyptus nebo ravintsaru a taky borovici, která posiluje dýchací systém. Večer si dopřávám teplou koupel s koupelovým olejem Klid, jehož sladce bylinná vůně mě konejší a zároveň ošetřuje pokožku celého těla, takže už nemusím používat žádný další hydratační prostředek,” doplňuje Adéla Zrubecká.

Aromaterapeutická péče o tělo vychází z působení přírodních éterických olejů. Kromě přírodního základu, který je pro Nobilis Tilia samozřejmostí, má každý výrobek svoji unikátní vyladěnou složku vonných esencí. Záleží jen na vás, jaké účinky a jakou vůni si vyberete. Při použití na tělo pronikají aktivní éterické oleje pokožkou ke krevním vlásečnicím a přecházejí do krevního oběhu. Tím vyvolávají požadovanou tělesnou reakci jako například snížení oxidačního stresu, zpomalení stárnutí, zvýšení prokrvení a podobně. Zároveň však působí celostně, protože vůně se při použití uvolňuje do ovzduší a prostřednictvím čichu se dostává do limbického centra v mozku. Zde vyvolává reakce na neurochemické úrovni, které ovlivňují psychický stav. Vůně tak působí na emoce, náladu i vzpomínky, dokážou povzbudit, uvolnit při stresu a napětí, harmonizovat. Směsi éterických olejů u jednotlivých výrobků volíme tak, abychom zajistili jejich účinnost podle záměru, který má výrobek naplnit, ale vždy platí základní pravidlo, musí nám prostě vonět.

Certifikát CPK a CPK BIO
Aby se mohli zákazníci lépe orientovat v ryzosti přírodních produktů, svoji kosmetickou produkci nechala Nobilis Tilia zaštítit certifikátem CPK. Označení CPK a CPK bio garantuje čistě přírodní a bio organické ingredience. V Nobilis Tilia pečlivě dbají na výběr těch nejlepších surovin a šetrný výrobní proces.

Zdroj a foto: Nobilis Tilia

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.