Lyžařská sezóna 2020/2021 ještě příjemnější díky SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck

Flexibilita, záruka sněhu a maximální pestrost – nová dimenze zimní dovolené čeká na návštěvníky i letos v zimě. Inovativní SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck nabízí perfektní všestrannou dovolenkovou zkušenost v tyrolské metropoli a jejím okolí. Pas kombinuje nabídku 13 lyžařských rezortů s dalšími 22 aktivitami a bonusy v údolí Stubaital a Innsbrucku. Od 1. října 2020 do 9. května nabízí skvělý a komplexní balíček potěšení pro letošní zimu.

Radost z podzimního lyžování
Díky pestrosti lyžařských oblastí je možné s tímto skipasem zahájit novou lyžařskou sezónu mimořádně brzy. Stubaiský ledovec, největší ledovcová lyžařská oblast v Rakousku, garantuje sníh od října do května a milovníkům lyžování otevírá své lanovky a sjezdovky již od konce září – jako první z celkem 13 rezortů. Na zahájení sezóny se ale pilně připravuje i zbývajících 12 lyžařských center v oblasti, které rodinám i profesionálním sportovcům nabízí pestré možnosti zimních zážitků na 291 kilometrech sjezdovek a 48 kilometrech lyžařských tratí.

40 nabídek úžasných zážitků
SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck nabízí od 1. října 2020 také 22 lifestylových, kulturních a turistických nabídek v okolí Innsbrucku. S multifunkčním pasem je možné navštívit například Innsbrucký císařský palác nebo skokanský můstek Bergisel. Jeho další výhodou je místní mobilita, protože zahrnuje i skibusové spoje a turistický autobus „hop-on hop-off“ v Innsbrucku. Součástí je také vstup do tří krytých bazénů: Centra volného času Neustift (exkluzivně se saunou), sauny a bazénu StuBay Paradise a krytého bazénu Axams. Díky 40 nabídkám je snadné proměnit zimní dovolenou v pestrou vzrušující jízdu. Ráno lyžujete, odpoledne si užíváte kultury v Innsbrucku a večer se koupete v jednom z bazénů nebo si vychutnáte noční jízdu na sáňkařské dráze. To vše a ještě mnohem více je možné.

NOVINKA: On-line rezervace
Novinkou letošního roku je možnost rezervovat si všestranný SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck on-line – stačí kliknutí myší. Zarezervované lístky budou poté rychle a snadno zaslány poštou domů.

„Nej“ jsou v ceně
Kromě působivého množství možností dokonalé zábavy na sjezdovkách a vzrušujících městských zážitků zahrnuje SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck také řadu „nej“. Ať už je to jediný vnitroměstský snowpark na světě (Innsbruck Nordkettenbahnen), jedna z největších arén pro noční lyžování v Evropě (Bergeralm), nejvyšší rakouské lyžařské středisko (Kühtai), nejnavštěvovanější turistická atrakce v Tyrolsku (Křišťálový svět Swarovski), nejvýše položená tematická zoo v Evropě (Alpská zoo v Innsbrucku), nejstarší muzeum na světě (zámek Ambras v Innsbrucku) nebo největší sluneční hodiny v Alpách (Elferbahnen), pro návštěvníky to vše představuje unikátní prázdninové zážitky.

NA LYŽÍCH BEZPEČNĚ – informace ke koronaviru COVID-19
V rámci nabídky SKI plus CITY Pass má nejvyšší prioritu zdraví všech hostů a zaměstnanců. Příslušné lyžařské areály a zařízení jsou připraveny na všechny případy i možnosti vývoje situace. Vzhledem k povaze současného stavu se přijatá opatření mohou neustále měnit. Chcete-li si být jisti, že prožijete příjemný a bezpečný pobyt, informujte se prosím prostřednictvím www.ski-plus-city.com/ nebo www.innsbruck.info/ a postupujte podle zde uvedených pokynů.

Všechny další informace o SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck, včetně cen a jízdních řádů, najdete na https://www.ski-plus-city.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.