Vánoční mlsání pro čtyřnohé parťáky od české rodinné firmy SOKOL FALCO

SOKOL FALCO hýčká čtyřnohé mazlíčky po celý rok prémiovými masovými pochoutkami pro psy a kočky. Za konzervami vyráběnými opravdu z masa stojí česká rodinná firma, kde složení jednotlivých konzerv sestavuje milovník psů a vystudovaný veterinář.

Vánoce jsou čas, kdy nejen sobě, ale i našim mazlíčkům chceme dopřát něco speciálního. Vánoce jsou jedno z nejhezčích ročních období a vy si kladete otázku co vašemu parťákovi dopřát mimo vašeho společného času, který tak miluje. Dárek sestavený přesně pro ně od firmy, která vše vyrábí tak, aby čtyřnohým parťákům maximálně chutnalo a měli vyváženou stravu, je určitě tou správnou volbou. Pejsci a kočky si pochutnají a vy budete spokojení, že jste zvolili kvalitu ze stoprocentního masa v podobě adventního kalendáře, vánočního balíčku na míru či vánoční konzervy pro štědrovečerní večeři.

Je důležité si říci, že již fakt, že jsme během vánočních svátků všichni pohromadě je pro psa velká odměna. Být s celou svou „smečkou“ je pro něj mimořádně příjemné a pozitivní. SOKOL FALCO vám po celý rok zajišťuje pestrou stravu ze 100% masa například v podobě libové krůty, kuřecí nebo hovězí svaloviny, zvěřiny, ale i kusy kuřete či gurmánského lososa. Ve vánoční čas nabízí exkluzivní limitované edice a balíčky.

Vánoční balíček SOKOL FALCO na míru je chutným dárkem, který je k dostání hned ve třech variantách. Pro kočku obsahuje například konzervu s kuřecími prsy bez kostí, játry z exkluzivní kolekce Farmka Cat, hovězí kýtou, rybou s bramborovým salátem a celé sušené šproty. Vánoční balíček pro menší psy obsahuje konzervu s kousky kuřete, játry, hovězí kýtou, rybou s bramborovým salátem a celé sušené šproty. Vánoční balíček pro větší psy je navržen s tak potřebnou svalovinou, exkluzivní konzervou z kolekce Farmka Dog, která obsahuje ¾ kuřete, limitovanou edici ryby s bramborovým salátem a samozřejmě pochoutku v podobě celých sušených šprotů.

Adventní kalendář je tradice zpříjemňující čekání na Ježíška, na den plný dárků, den zrození a den rodinné pohody. Náš čtyřnohý kamarád a člen rodiny by z této tradice neměl být vynechán. Adventní kalendář SOKOL FALCO nabízí 24 lahodných 120g masových konzerv různých chutí. Váš pejsek nebo kočka si zpříjemní dny kostkami libové svaloviny, hovězí kýtou, kuřecími prsy, filety z lososa a krůty. Pro menší zvířata kvalitní krmení na 24 dní a pro větší psy výborná masová svačinka.

Limitovaná edice ryby s bramborovým salátem od SOKOL FALCO je konzerva přesně pasující pro slavnostní štědrovečerní večeři pro vašeho mazlíčka, který si ji vychutná s vámi ze své misky. Užijte si Vánoce společně a s radostí.

ADVENTNÍ KALENDÁŘ SOKOL FALCO
24 masových konzerv po 120 g: 6x kostky libové svaloviny, 6x hovězí kýta, 6x kuřecí prsa, 3x losos filet a 3x krůtí filet. Cena 799,- Kč

VÁNOČNÍ BALÍČEK SOKOL FALCO
Kočka: Meri kuřecí prsa bez kosti 400 g, exkluzivní konzerva Farmka Cat s játry 400 g, Falco Cat hovězí kýta 120 g, ryba s bramborovým salátem 400 g a celé sušené šproty 70 g
Pes malý: Max kousky kuřete 400 g, Farmka Dog s játry 400 g, Falco Dog hovězí kýta 120 g, ryba s bramborovým salátem 400 g a celé sušené šproty 70 g
Pes velký: Farmka Dog se svalovinu 400 g, Max ¾ kuřete 800 g, ryba s bramborovým salátem 400 g, celé sušené šproty 70 g. Cena 420,- Kč

VÁNOČNÍ KONZERVA RYBA S BRAMBOROVÝM SALÁTEM
400 g, konzerva plněná celými kousky ryb s bramborovým salátem. Cena 74,- Kč

Zdroj a foto: www.falcokrmiva.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.