Mladá zpěvačka Nelly ukázala jinou tvář: Vydala strašidelný singl a videoklip

Mladou zpěvačku Nelly Řehořovou (19), kterou můžete znát jako stále usměvavou a milou mladou slečnu např. z muzikálů Kvítek mandragory, jako šestnáctiletou Magdu nebo Kocour v botách jako princeznu Anežku, ale taky jako dětskou herečku (Strašidla – role Ester, Špunti na vodě – role Bára), tak mnohé překvapí ve své současné autorské tvorbě.

Zpěvačka se vrhla na sólovou práci a představuje se nejen jako spoluautorka, textařka, ale i ve zcela nové image, jak hudební tak vizuální. Její strašidelný singl s videoklipem DUCH zcela vybočuje ze zaběhnutých českých poměrů, doslova šokuje svým tématem a vizuální podobou klipu. Používá metafory, dává tak fanouškům prostor k přemýšlení o tom, co tím vlastně chtěla říct. Sama zpěvačka přiznává, že je to směr, kudy chce ve své tvorbě jít. Být autentická a vycházet ze svých pocitů. „I když se písnička může zdát někomu drsná nebo temná, jistou naději a víru, že to nikdy nevzdám a dokážu, co chci tam je. Každý se občas může cítit jako duch a já to tak měla. Ačkoliv jsem tvrdě pracovala a udělala cokoliv, nikdo mě nevnímal a nebral vážně. Ze svých pocitů jsem se vždycky vypsala a to mi na chvíli pomohlo,“ vysvětluje Nelly.

Na scénáři videoklipu se zpěvačka sama také podílela, měla od začátku jasnou představu, jak by klip měl vypadat. Ale vzhledem k tomu, že natáčení bylo ovlivněno opatřeními k současné situaci, které se musely dodržet, nakonec vznikl videoklip, který přímo nesouvisí s myšlenkou písničky. Podtrhuje ji však svou atmosférou zasazenou k aktuálnímu období Dušiček a Helloweenu. Zpěvačka tak nechává na samotných divácích pochopení myšlenky, co je iluze a co vychází z jejich pocitů.

Foto: archi Nelly

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.