Vasky zažívají nabitý podzim a představují hned tři nové modely tenisek

Na začátku léta uvedly Vasky na trh svůj vůbec první model tenisek Teny. Díky velkému zájmu se nyní rozhodly nabídku rozšířit a přináší svým zákazníkům hned tři nové střihy, jsou to tenisky Veny, Veny Duo a Teny High.

Na všech produktových novinkách se od tohoto měsíce podílí nový designér Vasek Martin Brna, který v minulosti navrhoval a ručně vyráběl tenisky například pro Přemka Forejta či choreografa Yemiho. Úplnou novinkou je možnost zateplení tenisek, díky kterému se dají nosit celoročně a zajistí komfort i v chladných dnech.

Veny a Veny Duo
Tenisky Veny se drží minimalistického stylu, který je Vaskám vlastní. Mají ale jeden výrazný prvek, a tím je nepřehlédnutelné “V”. Podle něj byl i odvozen název tenisek Veny. “Z obliby tenisek u našich zákazníků mám skutečnou radost. Poprvé jsme do běhu navrhování kolekce zapojili našeho nového designéra Martina Brnu, který má cit pro detail. Jsem rád, že Martin velmi rychle přijal náš styl a stále se tak držíme minimalistického střihu, který je oproštěn od přebytečných detailů,” říká zakladatel obuvnické značky Václav Staněk. Vedle jednobarevné varianty jsou na e-shopu i v prodejnách dostupné dvoubarevné tenisky Veny Duo, oba dva modely stojí 2 799 Kč.

Teny High
Do třetice všeho dobrého, Teny High jsou třetím a letos posledním střihem tenisek, které Vasky zařadily do své nabídky. Zákazníci si je budou moci nechat zateplit. Teny High vycházejí z osvědčeného modelu Teny, jsou jen vyšší, aby zejména v chladných dnech chránily kotníky. “Jdeme naproti přáním našich zákazníků. Tenisky se pro mnohé staly celoroční obuví, proto jsme se rozhodli přijít s teniskami, které nohu v zimních měsících lépe ochrání a zamezí prochladnutí. U nových Teny High lze navolit zateplenou stélku nebo zateplení beranem,” doplňuje Staněk. Teny High stojí 2899 Kč, se zateplením berana 3199 Kč a se zateplenou stélkou 3 049 Kč.

Teny Mint
Novinkou jsou také Teny Mint, tenisky v mintové barvě, které vznikly spojením obuvnického řemesla se světem technologií Samsung. Vasky přišli se střihem tenisek a Samsung se svěží barvou inspirovanou jejich novým smartphonem Galaxy S20 FE. Teny Mint stojí stejně jako ostatní Teny 2 699 Kč.

Zdroj a foto: https://vasky.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.