Kongresové centrum Praha se již podruhé otevře veřejnosti v rámci Open House Worldwide. Tentokrát online!

Během letních měsíců se Kongresové centrum otevřelo veřejnosti v rámci festivalu Open House Praha. Nyní se zapojí do společné události mezinárodní sítě festivalu Open House Worldwide. Ten proběhne formou 48hodiového nonstop živého online vysílání. Prostory Kongresového centra a dalších dvou pražských budov budou ke shlédnutí 15. listopadu od 23:00.

Již podruhé v letošním roce se budova Kongresového centra otevře veřejnosti, a to i při respektování všech opatření. V rámci první společné události Open House Worldwide festivalu pozve centrum návštěvníky z celého světa do svých prostor pomocí online živého vysílání, a to 15. listopadu od 23:00.

„Letošní ročník Open House Praha byl nejen v našich očích velkým úspěchem. Pro mnoho lidí představovala návštěva našich prostor možnost zavzpomínat například na své maturitní plesy nebo se poprvé podívat na unikátní technické řešení největšího kongresového sálu. Moc se proto těšíme na další ročník a rádi mezitím díky Open House Worldwide své dveře otevřeme ve společnosti budov ze světových metropolí jako je Londýn, New York, Lagos a mnoho dalších,“ říká Lenka Žlebková, generální ředitelka Kongresového centra.

Společně s prostory KCP si mohou návštěvníci prohlédnout i budovu Tančícího domu a kostel Nejsvětějšího srdce Páně. Průvodcem online festivalu nebude nikdo jiný než samotný Adam Gebrian, český architekt a popularizátor architektury. Ten Kongresové centrum již jednou navštívil v rámci jeho nového seriálu Překvapivé stavby. Na jeho hodnocení se můžete podívat zde.

Kongresové centrum Praha je jedním z největších kongresových center v České republice, které nabízí 70 sálů a salónků pro konání akcí od malých konferencí po velké kongresy včetně vybavení na nejvyšší technické úrovni. Výhodou je výborná dopravní dostupnost do blízkého centra města, díky kterému disponuje krásným výhledem na historickou Prahu. Jeho součástí je i Business Centre Vyšehrad a čtyřhvězdičkový hotel Holiday Inn Prague Congress Centre s kapacitou 254 pokojů. KCP získalo prestižní ocenění Superbrands 2019 a certifikát EKO Gold za čerpání energie z obnovitelných zdrojů.

Zdroj a foto: www.praguecc.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.