Pandora s filmem „One Lovely Day“ šíří lásku a sváteční náladu.

Prostřednictvím svého prvního  krátkého animovaného filmu s názvem se značka Pandora vydala na speciální misi s cílem šířit lásku a sváteční náladu Přátele značky Pandora z řad celebrit Millie Bobby Brown, Halimu Aden, Georgii May Jagger a další uvidíte tak, jak jste je ještě nikdy neviděli. #SomethingAboutYou 

Ve spolupráci s proslulým animačním studiem Andy Baker Studios značka Pandora odhaluje multimediální krátký film s názvem „One Lovely Day“, jímž šíří sváteční náladu a lásku. V době, kdy pospolitost potřebujeme víc než kdykoli jindy, spojila značka Pandora Millie Bobby Brown, Coco & Breezy a další múzy značky Pandora –  Nathalii Emmanuel, Halimu Aden, Georgii May Jagger, Larsen Thompson, Tasyu Van Ree a Margaret Zhang – v novém, barevném virtuálním světě.

Na své společné misi, jejímž cílem je šířit  sváteční náladu, lásku a radost z obdarovávání, se ambasadoři značky Pandora z řad celebrit  poprvé proměnili ve své animované dvojníky, a tak oslavují svou jedinečnou osobnost a styl. Na saních v podobě velkého dárku projíždí  Los Angeles, New Yorkem, Londýnem, Austrálií  a Šanghají, aby se spojili s fanoušky značky  Pandora po celém světě. Krátký  lm míchá  reálné záběry s animovanými prvky, a poprvé tak spojuje ambasadory značky Pandora, kteří se takto nemohou sejít fyzicky. „One Lovely Day“ nám připomíná, jak je důležité se o svátcích  setkávat: ať už fyzicky, virtuálně, nebo dokonce v animované podobě.

„Pandora, to je hlavně uchovávání vzpomínek. Vidět poprvé samu sebe jako animovanou  postavu je rozhodně vzpomínka, kterou si  chci uchovat. Je to tak zábavné!“ říká  Halima Aden.

Pandora se spojila s Andym Bakerem a společně vytvořili bohaté animované ztvárnění  radostného svátečního světa, který velmi  jasně předvádí jednotlivé postavy a jejich  poslání.

Andy Baker říká: „Když jsme vytvářeli  animaci „One Lovely Day“, bylo nesmírně  důležité se postarat o to, abychom zachytili  jedinečnou osobnost všech postav, ukázali  jejich vrtochy a osobnostní rysy, díky kterým jsou tak ikonické, ale zároveň jsme také  chtěli předat poselství jednoty, která je  v této době tak důležitá.“ 

Ve  filmu je ztvárněna i animovaná podoba kolekce Pandora Timeless, která byla nedávno uvedena na trh. Všechny celebrity na sobě  mají šperky z nové zářivé kolekce, která  představuje nenucenou eleganci a nabízí  moderní pojetí nadčasové klasiky.

Carla Liuni, marketingová ředitelka značky Pandory, říká: „Všichni víme, že letošní svátky  budou asi velmi neobvyklé a že některé rodiny nebudou moci být spolu. Proto jsme chtěli  zdůraznit, že bez ohledu na to, v jaké části  světa se právě nacházíte, můžete slavit s těmi, které máte rádi, a ukázat jim, jak moc vám  na nich záleží. Cílem této příjemné animace je  zábavně a poutavě sdílet tyto pocity a nálady.“ 

Pandora vás zve, abyste se přidali k celebritám  ve  lmu „One Lovely Day“ a oslavili s nimi tuto  výjimečnou část roku bez ohledu na to, kde  zrovna jste.

Zdroj a foto: Pandora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.