420PEOPLE zvou na oblíbené taneční lekce pro veřejnost on-line!

Náladu i kondici vám zlepší oblíbené online lekce Václava Kuneše a ostatních členů souboru současného tance 420PEOPLE. A jakmile to situace umožní, zvou vás i do svého nového studia Maiselovka v centru Prahy na nejrůznější pohybové a taneční lekce, workshopy i zajímavé kulturní akce.

„Lidé se nás stále ptali, zda budeme pokračovat v online lekcích, které jsme streamovali během a po minulé karanténě. Ten zájem předčil všechna naše očekávání, a tak jsme se rozhodli opět pravidelně nabídnout i online stream lekcí. Fyzický pohyb je totiž to nejjednodušší, co můžeme v této době udělat pro své duševní zdraví,“ říká Václav Kuneš, umělecký ředitel souboru 420PEOPLE, který je celosvětově uznávaným choreografem a tanečníkem, a lidé ho znají i díky jeho účasti v televizním pořadu StarDance.

S ostatními tanečníky se rozhodli zpříjemnit toto nelehké období všem, kdo mají rádi tanec, a opět se pustili do pořádání pravidelných tanečních online lekcí. Začínají 17. listopadu v 10.30 a do konce prosince každé úterý s nimi můžete popustit uzdu své fantazie i těla. Návod, jak se přihlásit, najdete na www.420PEOPLE.org

420PEOPLE zve v lednu do svého nového studia Maiselovka
Další novinku 420PEOPLE chystají hned v lednu příštího roku. Taneční studio, jednorázové i pravidelné workshopy, zkušebna a multifunkční prostor, kde budou mít návštěvníci možnost zúčastnit se nejrůznějších pohybových a tanečních lekcí (a díky každodennímu rozvrhu si vybere opravdu každý), to bude Studio Maiselovka.

„Po dvanácti letech se nám otevírají nové možnosti. Doslova. Otevíráme brány k našemu novému studiu, k novým možnostem a novým snům. Ale hlavně se otevíráme pro všechny, kdo chtějí pravidelně nebo i nárazově dělat něco pro své tělo, mysl, pro své zdraví nebo jen tak pro radost. V týdnu nebo o víkendech, pro „nakopnutí“ před pracovními povinnostmi nebo jako work out a vypuštění páry po stresujícím dni,“ říká Václav Kuneš s tím, že oficiální otevření studia a první lekce by se měly konat v lednu 2021.

Představení, workshopy i taneční filmy
420PEOPLE je soubor současného tance, který patří už 12 let k tomu nejlepšímu, co česká taneční scéna nabízí. Do jeho repertoáru patří představení PANTHERA, které odhaluje tajemství vzniku lidstva, THE WATCHER s kapelou Please The Trees, jež je nejen taneční, ale i hudební extází, či představení Křehkosti, tvé jméno je žena, v němž se setkají herci Národního divadla se současným tancem.

Pod hlavičkou mezinárodního projektu CLASH! organizuje 420PEOPLE taneční semináře pro studenty uměleckých škol, odborné diskuse či workshopy pro tanečníky a zapojil se do online festivalu CLASH! Ten je pro diváky zdarma a 8. prosince bude vysílaný z Prahy s online premiérou prvního tanečního filmu 420PEOPLE nazvaného ORĪGĪ.

Zcela v produkci 420PEOPLE, v jejich novém studiu Maiselovka, vznikají další dva taneční filmy – THROUGH GLASS a OHNĚ STROJE, jejichž premiéry proběhnou rovněž v prosinci, a vzhledem k současné situaci – online. Všechny nové taneční filmy z dílny 420PEOPLE můžete zhlédnout v dané časy na facebooku (https://www.facebook.com/420PEOPLE.DANCE.COMPANY) a pod odkazem na platformu vimeo, který diváci najdou na webu souboru https://www.420people.org/

Zdroj a foto: www.420PEOPLE.org

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.