Blíží se start natáčení české romantické komedie Přání Ježíškovi

V polovině listopadu padne první klapka nové romantické komedie Přání Ježíškovi. Přímo na Štědrý den pětice mužů a žen zjistí, že život umí nadělovat tvrdé lekce, ale před Vánocemi ani láskou není žádná šance uniknout…

Film režíruje Marta Ferencová, režisérka komediálních hitů Všechno nebo nic a Příliš osobní známost. Film je podle scénáře Marcina Baczyńskiho a vzniká v produkci společnosti MOVIE Adama Dvořáka (Gangster Ka, Lidice, Bobule). Novinku bude do kin na podzim příštího roku distribuovat společnost Bioscop.

Česká vánoční variace na oblíbené vánoční dojímavé a komediální příběhy ala Bridget Jones ale slibuje tentokrát zábavu nejen pro ženy. „Přání Ježíškovi přináší spletenec několika příběhů, které se mohou stát kdykoliv a komukoliv z nás,“ vysvětluje producent filmu Adam Dvořák.

Novinka láká i hvězdným obsazením ve kterém nechybí Richard Krajčo, Jiří Bartoška, Eva Holubová, Jiří Langmajer, Elizaveta Maximová, Anna Polívková, Petr Vaněk, Matěj Hádek, Táňa Pauhofová, Hana Vagnerová nebo Veronika Kubařová. Ve filmu se představí i hudebník Jiří Burian, mimo jiné vystupující pod pseudonymem Kapitán Demo. K filmování se také vrací velmi šikovná dětská herečka Valentýna Bečková, která zazářila v režisérčině předchozím filmu Příliš osobní známost. Na filmová plátna se v novince vrátí i nadějná mladá herečka Veronika Marková známá svou výraznou kreací v komedii Bourák.

První klapka Přání Ježíškovi padne 14. listopadu v Brně. Filmaři pak budou až do poloviny prosince pendlovat mezi moravskou metropolí a hlavním městem Prahou.

Synopse:
Obyčejné lidské příběhy o tom, co nás trápí, co hledáme a nenalézáme jsou vyprávěny s nadhledem a okořeněné trefnou situační komikou. Samozřejmě nechybí i ta správná dávka nefalšované romantiky a sentimentu.
Ve filmu Přání Ježíškovi se ukázkově rozkmotřená rodina znovu a znovu snaží usmířit. Nezodpovědný floutek, jehož životní náplní je obšťastňování žen, zjišťuje, že existuje i otcovská a partnerská odpovědnost. Spokojenému manželskému páru, kterému zdánlivě nic nechybí, postaví osud do cesty malou uprchlici z dětského domova. Úspěšný a sebevědomý manažer svou spřízněnou duši už našel, ale představit ji rodičům, je pro něj noční můra.
Dva osamělí lidé, kteří už rezignovali na štěstí a hledání toho pravého, možná dostanou ještě jednu šanci.

Premiéra: listopad 2021
Originální název: PŘÁNÍ JEŽÍŠKOVI
Produkce: Česká republika, 2021
Jazyková úprava: české znění
Žánr: komedie
Přístupnost: přístupný bez omezení
Producent: Adam Dvořák
Režie: Marta Ferencová
Scénář: Marcin Baczyński
Kamera: Mário Ondriš
Hudba: James Harries                         
Hrají: Richard Krajčo, Jiří Bartoška, Eva Holubová, Jiří Langmajer, Elizaveta    Maximova, Anna Polívková, Petr Vaněk, Matěj Hádek, Táňa Pauhofová, Hana Vagnerová, Arnoš Goldflam, Veronika Kubařová, Jiří Burian, Valentýna Bečková, Veronika Marková, Bára Seidlová, Jakub Barták, Nico Klimko a další.

Foto: archiv filmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.