Tip na Vánoce: Ořechové krémy značky BIG BOY, které milují úplně všichni

Dárky se dělí na tvrdé a měkké, jedlé a nejedlé, hlavní a doplňkové. A ty jedlé většinou bývají z nouze ctnost v případě, že si opravdu ani chvíli nehodláte lámat hlavu nad tím, čím komu udělat pod stromečkem opravdovou radost. Stačí vědět, jestli má váš partner raději olivy nebo kandované  ovoce. Pokud ale znáte ořechové krémy, které vyrábí značka BIG BOY, můžete si být jisti, že takový dárek nikdo z  obdarovaných nemůže zařadit do kategorie „vedlejší“. A hlavně se můžete vsadit, že budou chutnat každému, koho se rozhodnete dárkovým balením těchto oblíbených pochoutek  potěšit. 

1/ BIG BOY® bílý balíček Kombo  
Dárková krabička obsahuje 2 velké a 4 malé skleničky:
1x BIG BOY Slaný karamel 250g
1x BIG BOY Brownie 250g
2x BIG BOY Slaný karamel 25g
2x BIG BOY Brownie 25g
Cena: 399 Kč

2/ BIG BOY® by@mamadomisha ALL IN ONE 
Dárková krabička obsahuje 4 velké skleničky:
1x BIG BOY Slaný karamel 250g
1x BIG BOY Slaný karamel GOLD 250g
1x BIG BOY Brownie 250g
1x BIG BOY White Brownie 250g
Cena: 699 Kč

Seznamte se s produkty BIG BOY® detailněji… 
BIG BOY® Brownie @mamadomisha  
Intenzivní čokoládová chuť lískooříškového másla s extra porcí kakaa je typická pro klasické  americké brownie. Krém obsahuje nejkvalitnější na sucho pražené lískové ořechy z oblasti Mortalle v Itálii a výběrové kešu ořechy. Dokonalou chuť másla zvyšuje italské kakao, máslo  ghí, kokosový cukr a výběrová čokoláda s velmi netradiční hořko-mléčnou chutí z oblasti Los Bejucos v Dominikánské republice.  

BIG BOY® White Brownie @mamadomisha   
Již první lžička přiznává lískové oříšky, jež doplněné bílou belgickou čokoládou rozvíjí vyladěné  tóny kešu ořechů a křupavého kokosového cukru. Krém je obohacen o přepuštěné máslo ghí,  které zvýrazňuje dokonalou harmonii všech surovin.  

BIG BOY® Slaný karamel @mamadomisha  

Arašídy, karamelová čokoláda, kokosový cukr a himálajská sůl. Suroviny přetvořené do  jemného arašídového krému vytvářejí vynikající kombinaci chutí, které se nedá odolat. Slaný  karamel se stal nejpopulárnější příchutí posledních let.  

BIG BOY® Slaný karamel GOLD @mamadomisha   
Arašídy, bílá čokoláda s karamelem, kokosový cukr a himálajská sůl. To jsou suroviny, které  společně dávají vyniknout oblíbené příchuti slaného karamelu, který je v podání GOLD ještě  karamelovější.  Krém je zdrojem bílkovin a vlákniny, neobsahuje lepek ani  konzervanty.  Je  ideální na vaření, k dochucení sladkých a slaných pokrmů nebo k přímé konzumaci. 

Zdroj a foto: www.bigboy.cz 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.