Zapojte se do vánoční soutěže o elegantní ležák Stella Artois!

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Balení obsahující 24 nových třetinek Stella Artois vyhrávají Alena J., Praha-Východ; Jan Z., Český Brod a Roman M., Praha. Výhercům gratulujeme!

Věděli jste, že „stella“ znamená v latině hvězda? Ve 20. letech 20. století uvařil jeden belgický pivovar vánoční várku piva, která vynikala unikátní jiskrností, díky níž si ležák vysloužil zářivé jméno Stella.

Prémiový ležák Stella Artois vyniká nezaměnitelnou svěžestí a vyváženou chutí. Nově ho můžete zakoupit v ikonické embosované lahvi, která sofistikovaně doplní každou tradiční vánoční tabuli.

Stella Artois je hvězdným pivem také podle odborníků. V degustační soutěži World Beer Awards 2019 zvítězila v kategorii „Nejlepší mezinárodní ležák“.

Ochutnejte ho i vy a posuďte sami. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování. Na tři výherce čeká balení obsahující 24 nových třetinek Stella Artois.

Soutěžní otázka: S jakým belgickým městem je spjat vznik značky Stella Artois?
A) Brusel
B) Artois
C) Leuven

Nápovědu najdete na webu: https://pivovary-staropramen.cz/cs/o-nas/nase-znacky/stella-artois/

Soutěže se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let. Vychutnávejte zodpovědně a nesdílejte s mladšími 18 let. Určené jen pro 18+.

Správnou odpověď zasílejte na mail: soutez@tojesenzace.cz do 29.11.2020. Vyhrává 400., 500. a 600. odpověď. Do předmětu uveďte: Stella Artois. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: Pivovary Staropramen

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.