Splní každé e-přání: dárková karta do Centra Černý Most je letos poprvé k zakoupení on-line

Kdykoli chcete, cokoli chcete. A to doslova. Dárková karta, kterou bylo dosud možné pořídit jen v Centru Černý Most, je nově součástí on-line nabídky populárního e-shopu Mall.cz. Limitovanou vánoční edici dárkové karty si tak nyní zákazníci mohou objednat kdykoli z pohodlí domova a svým blízkým darovat to, co doopravdy chtějí nebo potřebují.

Elegantní a praktická
Speciálně pro ty, kteří si každoročně lámou hlavu nad vhodnými vánočními dárky, může být dárková karta Centra Černý Most tím pravým řešením. Spolehlivě potěší blízké s přísně vytříbeným vkusem stejně jako ty, kteří o svých vánočních přáních obvykle mlčí. S kartou je totiž možné nakoupit ve všech z téměř 200 obchodů a restaurací Centra Černý Most: od světoznámých módních značek a prodejců sportovního vybavení nebo kosmetiky po klenotnictví i domácí potřeby. Její široké využití je navíc doplněno o moderní vánoční design a stylové balení s prostorem pro osobní věnování.

Pohodlný nákup on-line a platnost až rok
Dárková karta ve speciální vánoční edici bude od poloviny listopadu k dispozici na Mall.cz a její nákup funguje jako každá jiná objednávka z e-shopu. Po vyplnění všech údajů a připsání platby je karta na zákazníkovu adresu doručena zhruba za 2 pracovní dny. Současný omezený provoz centra vlivem vládních nařízení její využití nijak neomezí. Platnost dárkové karty je totiž až jeden rok od data objednání. Vyrazit s ní na nákupy tak bude možné ihned, jakmile to situace dovolí.

„Chceme vyjít vstříc našim zákazníkům, kteří si speciálně vánoční edice našich karet velmi oblíbili jako praktický a univerzální dárek pro své blízké. Pokud se on-line varianta prodeje dárkových karet osvědčí, rádi v ní budeme pokračovat i po skončení vánočních svátků. V nabídce Mall.cz máme aktuálně karty v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč a 2 000 Kč,“ doplňuje Michaela Matlasová, marketingová manažerka Centra Černý Most.

Platit s ní je jednoduché a přehledné
Použití dárkové karty funguje jako u běžné platební karty. Karta ovšem nemá PIN a není bezkontaktní, při platbě ji ale stačí projet magnetickou čtečkou. Kartu je možné použít jak k úhradě zboží o vyšší hodnotě, než je hodnota dárkové karty, tak i k několika různým transakcím po celou dobu trvání její platnosti. Zákazník tak není hodnotou karty nijak omezen. Další výhodou je možnost kontrolovat aktuální stav kreditu na kartě pomocí SMS služby. Zasláním registrační SMS je zákazník automaticky informován o každé uskutečněné platbě pomocí dárkové karty. Aktuální výši kreditu je také možné kontrolovat přímo na webových stránkách centra.

Zdroj a foto: CČM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.