Soutěžte s Mlékárnou Valašské Meziříčí a ochutnejte novinku Smetanový jogurt s Manner oplatky

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Bundu vyhrává Marie P., Ústí nad Labem, dámskou vestu vyhrává Lucie Z., Praha, pánskou vestu vyhrává Michael V., Brno. Výhercům gratulujeme!

Smetanové jogurty z Valašska a Manner oplatky uvedla Mlékárna Valašské Meziříčí na trh v loňském roce ve třech příchutích oříšek, čokoláda a vanilka. Jejich úspěch nechal vzniknout i další novince, se kterou přichází mlékárna na trh nyní v říjnu. Mlékárna Valašské Meziříčí ve spolupráci se společností Manner se rozhodla tuto produktovou řadu rozšířit o příchuť jahoda. To proto, že mléčné výrobky v příchutích jahoda patří mezi nejprodávanější produkty na trhu. Milovníci lahodných snídaní či praktických a zdravých svačin se tedy mají na co těšit. Smetanový jogurt z Valašska jahodový a Manner oplatky podpoří obě firmy spotřebitelskou soutěží o zajímavé ceny, která potrvá do konce tohoto roku.

„Novinka Smetanový jogurt z Valašska jahodový a Manner oplatky je reakcí na úspěšné zavedení předchozích příchutích čokoláda, oříšek a vanilka,” říká Radka Benešová Marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Ve spolupráci se společností Manner jsme vybrali příchuť jahoda, neboť se jedná o nejprodávanější příchuť u mléčných produktů  a věříme, že bude stejně úspěšná jako její předchůdci,” dodává Radka Benešová.

Novinka v podobě Smetanového jogurtu z Valašska jahodový a Manner oplatky přináší Velkou podzimní soutěž o Wellness pobyt
Po úspěchu Smetanového jogurtu z Valašska s Manner oplatky ve třech příchutích čokoládový, oříškový a vanilkový uvádí Mlékárna Valašské Meziříčí na trh novinku této řady. Nyní se rozhodla Mlékárna Valašské Meziříčí rozšířit smetanovou lahůdku o tradiční a velmi prodávanou příchuť jahoda. Zákazníci mají možnost ochutnat Smetanový jogurt z Valašska jahodový a Manner oplatky od října 2020. Zároveň s novou příchutí startuje „Velká podzimní soutěž o wellness pobyt” pro dvě osoby a jiné atraktivní ceny jako cestovní tašky, osušky, přilby či sáně. Zákaznicí mohou soutěžit prostřednictvím facebookových stránek Mlékárny Valašské Meziříčí www.facebook.com/mlekarnavm. Soutěž proběhne od 12.10. do 12.12.2020.

Mlékárna Valašské Meziříčí podpoří i další ročník ankety Zlatý Ámos 2020
28. ročník ankety o nejoblíbenějšího učitele Zlatý Ámos byl slavnostně odstartován. Žáci základních a středních škol mohou od 5. října až do konce kalendářního roku posílat své nominace na titul Zlatý Ámos. K přihlášce stačí připojit stručnou charakteristiku oblíbené učitelky či učitele, společně prožitou příhodu, a sto podpisů spolužáků, učitelů a přátel, prostě všech, kdo s kandidaturou souhlasí. Mlékárna Valašské Meziříčí se také v letošním roce připojuje k podpoře ankety o nejlepšího učitele Zlatý Ámos. To proto, že je vzdělávání důležitou a nezbytnou součástí našich životů a vede k postupnému získání určité kvalifikace. Mlékárna se programy do škol zabývá dlouhodobě, a to především v otázkách gastro. Zlatým Ámosem minulého 27.ročníku se stal Petr Míka z táborského gymnázia, který učí český jazyk a literaturu.

Soutěžte na našem webu a můžete vyhrát dámskou bundu, dámskou vestu a nebo pánskou vestu. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a mít trošku štěstí.

Soutěžní otázka: Od kterého roku spolupracuje Mlékárna Valašské Meziříčí s rakouskou společností Manner?
a) 2015
b) 2017
c) 2019
Nápovědu najdete na: www.mlekarna-valmez.cz

Správnou odpověď zasílejte na mail: soutez@tojesenzace.cz do 6.12.2020. Vyhrává 400., 500. a 600. odpověď. Do předmětu uveďte: Výhra z mlékárny. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: www.mlekarna-valmez.cz

One thought on “Soutěžte s Mlékárnou Valašské Meziříčí a ochutnejte novinku Smetanový jogurt s Manner oplatky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.