Peklo bude letos na střeše centra. Westfield Chodov chystá drive-in mikulášské koledování

Aby děti nebyly vlivem současné epidemiologické situace připraveny o tradiční návštěvu svatého Mikuláše s andělem a čerty, připravuje Westfield Chodov alternativu formou tzv. drive-in mikulášské show. Čtyřicet rodin, které určí soutěž pořádaná na sociálních sítích centra, bude mít možnost do „improvizovaného pekla“ přímo na střešním parkovišti Westfield přijet vlastním autem.

Mikulášské koledování patří mezi tradiční adventní akce pro děti zákazníků centra Westfield Chodov. Protože by aktuálně platná vládní nařízení neumožňovala koledování uskutečnit přímo v centru, rozhodli se ve Westfield Chodov přenést celou akci na střechu. Po průjezdu pekelnou branou tady na návštěvníky čeká interaktivní mikulášská show, kterou si užijí bezkontaktně, z bezpečí svého automobilu.

„Mikulášská show se odehraje ve stanu vybaveném interaktivními dekoracemi s řadou hudebních a světelných efektů a samozřejmě i za účasti živého Mikuláše v doprovodu čertů a andělů. Ty ztvární mimo jiné i známí čeští herci a herečky,“ přibližuje Petra Valentová, marketingová manažerka Westfield Chodov, a dodává: „Celé vystoupení bude trvat asi 5 minut a do stanu budou auta vjíždět jednotlivě. Proto je kapacita omezená a o účastnících rozhodne soutěž na našem facebookovém profilu.“

Soutěžit o účast na mikulášské podívané na střeše Westfield Chodov v bezpečí vozu je možné na Facebooku centra Westfield Chodov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.