Tipy na dárky, které mají smysl

Vymyslet, jaké skvělé dárky pořídit a zároveň zůstat každý rok originální, může být vskutku oříšek. Co takhle letos vybrat takové dárky, které ponesou jednu významnou zprávu – že vám na zdraví vašich blízkých záleží. Vyberte si jednu z věcí na charitativním e-shopu Loono, na kterých se podílela například ilustrátorka Eliška Podzimková či duo Tomski & Polanski.

Každý produkt má svou speciální symboliku, která při používání obdarovanému připomene, že by se měl o své zdraví starat. Výtěžek z prodeje charitativních produktů podpoří fungování organizace Loono, která díky tomu bude moct nadále pořádat workshopy ve školách, firmách i na festivalech. Jak si tedy správně vybrat?

Když se chcete „rozšoupnout“
Pokud už Loono e-shop znáte skrz na skrz a sháníte nějakou novinku pro svou maminku, přítelkyni či kamarádku, zkuste to tentokrát se speciálním balíčkem Zdravá prsa. Ten obsahuje bestseller v podobě prsařského trička, poukaz na ultrazvuk prsu a manuál samovyšetření prsu s plackami a samolepkami. Poukaz bude možný využit v Mamocentru Waltrovka či Mamocentrech EUC ve spoustě větších městech po celé ČR. Zakoupením balíčku podpoříte částkou 500 Kč kampaň Sáhám si na ně každý měsíc, v rámci níž Loono učí, jak si správně samovyšetřovat #prsakoule. Cena 1 500 Kč. Koupíte zde

Maličkosti, které potěší
Klasické vánoční dilema – máte spoustu přátel, všem chcete udělat velkou radost, ale váš budget vám umožňuje koupit každému jednu lepší čokoládu? Zkuste to letos s balíčkem Prsařské radosti a ukažte jim, že na zdravých prsou záleží. Hlavní dominantou balíčku je unikátní růžová pohlednice se 40 ilustracemi různých tvarů prsou a prsařský bloček. Minimalistický balíček doplňují stylové placky a samolepky prsou, které nikdo jen tak nepřehlédne! Cena: 150 Kč. Koupíte zde. PS: Mužům můžete zase ukázat, jak je důležité mít to Dole dobrý s balíčkem Doledobrých radostí.

Pro člověka, co neposedí
Všechny cestovatelé, kteří už se nemohou dočkat až opět vyrazí za dalším dobrodružstvím, jistě potěší jeden z plecháčků. Ten zas připomene, jak je důležité se o své tělo starat i na cestách. Vybírejte mezi prsařskými, srdcařskými, knírkatými nebo jednou Línou buchtou. Cena: 400 Kč. Koupíte zde

Pro ty, co jsou rádi středem pozornosti/baviči, kteří se toho nebojí
U plecháčků s Línou buchtou to nekončí. Na podporu kampaně zaměřenou na prevenci HIV totiž letos vznikla celá řada produktů s falickým fontem a lidovými moudry. Vybrat si můžete ze známých, avšak mírně pozměněných pořekadel, jako je Líná buchta, holý neštěstí nebo Boží klíny melou pomalu, ale jistě. Podpořte i vy osvětu v oblasti prevence HIV, neboť počet nakažených tímto virem, i přes všechny dostupné informace, každý rok neustále stoupá. Cena: Od 150 Kč. Koupíte zde.

Všem srdcařům
S tímto tipem se vrátíme zpět do řad dárků, které jsou vhodné dokonce i pro ty největší „stydlivky“. Ideálním dárkem třeba pro babičku může být srdcová brož, která vznikla ve spolupráci se značkou BeWooden. Stačí si ji jen připnout tam, kde se bude hezky vyjímat a ukázat všem, že #zijessrdcem. Pro všechny, kteří od srdce milují plánování a organizaci je tu pak diář, do kterého si budou moct zapsat každý tep a každou sekundu naplánovat tak, aby se svým srdcem mohli žít naplno! Jeho letošní srdcařská obálka vznikla ve spolupráci s českou ilustrátorkou Eliškou Podzimkovou. Brož: Cena: 450 Kč. Koupíte zde. Diář: Cena: 400 Kč. Koupíte zde

A v neposlední řadě – pro vaši lásku
Přemýšlíte jakým kouskem potěšit toho, kdo je vašemu srdci nejblíž? Zkuste jedno ze srdcařských triček, které si dokonce oblíbil i David Koller. Tím, že se vyrábí ve všech velikostech v dámském i pánském provedení, je to i ideální párový dárek s velkým přesahem. Cena: od 600 Kč. Koupíte zde.

Zdroj a foto: Loono

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.