Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví

Lékárníci lékáren Nympharm připravili nový věrnostní program s dobročinným záměrem  

Lékárny Nympharm dbají na zdravotní programy zaměřující se na prevenci jednotlivých onemocnění. Včasným upozorněním na počínající problém se lze vyvarovat i závažným zdravotním komplikacím. Pro své klienty připravují řadu akcí, jako je prevence melanomu nebo měření cévního věku (aktuální měření proběhne od 30.listopadu do 4. prosince tohoto roku) či bezplatné měření krevního tlaku. 

Dalším z celé řady důležitých benefitů lékáren Nympharm je fakt, že tamní lékárníci hlídají i kombinaci léků, které daný člověk užívá. Nyní se lékárny Nympharm v rámci svých širších společenských aktivit rozhodly podpořit všechny zákazníky novým věrnostním programem s dobročinným záměrem. Tím, že se zájemci zapojí do projektu, udělají něco dobrého pro sebe a automaticky pomohou i druhým. Princip je velice jednoduchý. Zákazníci svými nákupy získají kvalitní lékárenské produkty s odborným doporučením a vysvětlením od lékárníků Nympharm a k tomu jedinečný dárek pro své děti či vnoučata v podobě originální figurky IGRÁČKA lékárníka. Ten byl vyroben speciálně na míru pro tento věrnostní program. Jde tedy o sběratelsky ceněný kousek. Ze zaplacených peněz automaticky odejde částka potřebným. Tak se společně zapojí klienti s lékárnami Nympharm do podpory nejmenších nymburských spoluobčanů. Vybraná částka poputuje na novorozenecké oddělení Nemocnice Nymburk. Lékárníci zvolili pro uvedení nového věrnostního programu předvánoční čas právě proto, že v tomto období všichni máme větší potřebu pomáhat si navzájem. A také proto, že podpora zdraví a jeho prevence začíná již od narození. Jak zdraví budou ti nejmenší, tak zdravá bude celá společnost.

„Při nákupu každého originálního IGRÁČKA lékárníka – české hračky, vyrobené v této podobě v limitované edici pouze pro náš věrnostní program, odejde ze zaplacené částky našich zákazníků 15,-Kč na novorozenecké oddělení Nemocnice Nymburk. IGRÁČKA mohou zájemci získat za zvýhodněných 10,-Kč po zapojení se do věrnostního programu v jedné z našich tří lékáren,“ uvádí PharmDr. Helena Kutilová, spolumajitelka Nympharm s.r.o.

„Protože celorepublikových projektů existuje celá řada, je pro nás coby lokální nymburské lékárny podstatné podpořit region, ve kterém působíme a můžeme ho tedy ovlivnit,“ uvádí Mgr. Jan Sahula, spolumajitel Nympharm s.r.o. „Sympatické na celé akci nám je i spojení s českým výrobcem společenských her a IGRÁČKA – společností EFKO. Dárek pro naše zákazníky je tedy kvalitní a skutečně originální,“ dodává Jan Sahula.

„V předvánočním čase, který se pomalu, ale jistě přiblížil, nezapomínáme ani na tipy, jak vyřešit vánoční dárky, například v podobě vánočního voucheru lékáren. Nákup tohoto voucheru, na jehož základě si obdarovaný vybere z široké nabídky našich lékáren libovolně od kosmetických balíčků, zdravotní obuvi až po léčivé přípravky či doplňky stravy, lze přitom rovněž začlenit do nového věrnostního programu. To znamená, že také za nákup vánočního voucheru obdrží naši zákazníci věrnostní body a my i z těchto peněz část odvedeme na novorozenecké oddělení nymburské nemocnice,“ uvádí PharmDr. Jaromír Vlach, spolumajitel Nympharm s.r.o. „Navíc se budou všem i nadále načítat body za nákupy na stávající věrnostní kartu,“ dodává Jaromír Vlach.

Princip věrnostního programu má jednoduchá pravidla:
Zákazníci si vyzvednou v některé z lékáren Nympharm věrnostní kartičku. Kartičku získají již s prvním bodem jako dárkem od lékáren při jakémkoliv nákupu (i do 300,-Kč). Sbírají body za nákupy v lékárnách Nympharm – 300,-Kč nákup=1 bod (1 samolepka). Body postupně nalepují do vyznačených polí na této kartičce. Po nasbírání všech 5 bodů – 5ti nákupů v hodnotě 300,-Kč za jeden (částky lze sčítat, tedy pokud nákup přesáhne částku 1.500,-Kč, dostanou body za jednu návštěvu najednou) a odevzdání kartičky – získají IGRÁČKA lékárníka za 10,-Kč. Původní cena postavičky IGRÁČKA je 125,-Kč. IGRÁČKA lékárníka si mohou zakoupit i za plnou cenu s tím, že i z této sumy automaticky odejde 15,-Kč na podporu novorozeneckého oddělení i bez toho, aby se zapojili do věrnostního programu. Akce platí do 30.06.2021 nebo do vyprodání zásob.

Jsme tu s Vámi a pro Vás, Vaše lékárny Nympharm – Vaši nymburští lékárníci.

Zdroj a foto: lékárny Nympharm

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *