Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Unikátní výstava Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir… je zpátky!

Nesmírně úspěšná akce opět ve Fórum Karlín – znovuotevření už ve čtvrtek 3. prosince

Vzácná příležitost ponořit se naplno do povzášejícího světa umění se v souladu s postupným rozvolňováním protipandemických opatření otevírá v pražském Fóru Karlín. Od čtvrtka 3. prosince se opět můžete vydat na velkolepou multidimenzionální výstavu s 3D zvukem Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir…. Na ploše více než 2 000 m2 jsou prezentována mistrovská díla proslulých impresionistů, kromě autorů zmíněných v názvu také Signaca, Degase a Kubišty, tak, jak jste je ještě nikdy neviděli. Projekce nádherných obrazů z 30 laserových projektorů doplňují prostorové zvukové efekty s hudbou Chopina, Ravela, Debussyho a dalších hudebních velikánů. Projděte se, ať už sami nebo s celou rodinou, vícerozměrnou cestou inspirativní érou impresionistů na výstavě Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir…. ve Fóru Karlín!

Výstava Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir… se koná za dodržení všech aktuálních bezpečnostních a hygienických předpisů: ve Fóru Karlín je zajištěno maximálně bezpečné prostředí – včetně termokamery na měření teploty při vstupu, dezinfekce rozmístěné ve všech prostorech či regulovaného počtu návštěvníků, který umožní dodržovat doporučené rozestupy.

Ceny vstupného, včetně DPH a všech poplatků:
Dospělí: 295 Kč / víkend 345 Kč / VIP vstup: 490 Kč / víkend 540 Kč
Děti (6–15 let): 145 Kč / víkend 195 Kč / VIP vstup: 340 Kč / víkend 390 Kč
Studenti a senioři (nad 65 let): 195 Kč / víkend 245 Kč / VIP vstup: 390 Kč / víkend 440 Kč
Rodinné vstupné (2 dospělí + 3 děti): 795 Kč / víkend 895 Kč / VIP vstup: 1 190 Kč / vkend 1 290 Kč
Slevy pro školy a skupinové slevy.

Prodej vstupenek na výstavu Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir… běží na www.forumkarlin.cz a www.ticketmaster.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *