Nejlepší učení je hrou. Aplikace LEGO® DUPLO® WORLD se stala nejnovějším přírůstkem v Huawei AppGallery

Huawei, přední světová technologická společnost, s potěšením oznamuje spuštění aplikace LEGO® DUPLO® WORLD ve virtuálním obchodě AppGallery. LEGO® DUPLO® WORLD je oceňovaná aplikace s více než 13 miliony staženími po celém světě. V oblastech EduTech a Pre-school je oblíbená jak u dětí, tak i u rodičů a je vynikajícím příkladem toho, jak se dá spojit učení se zábavou.

Aplikaci LEGO® DUPLO® WORLD vyvinulo firma StoryToys, která je dceřinou společností Touch Press. Slouží nejen k zábavě, ale také podněcuje zvědavost a podporuje rozvoj dětí prostřednictvím kreativních her.

Společnost Huawei je nadšená, že může přenést tento ikonický svět kostek do AppGallery a posílit již tak širokou nabídku dětských aplikací. LEGO® DUPLO® WORLD představuje jedinečný a zábavný zážitek, který pomůže dětem objevovat, učit se a rozvíjet svou představivost.

Aplikace LEGO® DUPLO® WORLD je k dispozici ve virtuálním obchodě AppGallery ve více než dvaceti jazycích včetně češtiny. Ke stažení je zdarma a obsahuje další obsah, který je možné přikoupit. Huawei AppGallery a StoryToys se těší, až se u aplikace pobavíte a zároveň přiučíte novým věcem!

O AppGallery
Všechny aplikace vyvinuté ve spolupráci s Huawei a tisíce dalších kvalitních aplikací třetích stran jsou k dispozici na otevřené a zabezpečené distribuční platformě AppGallery. Ta je jedním ze tří největších obchodů s aplikacemi na světě a spojuje 500 milionů aktivních uživatelů měsíčně ve více než 170 zemích a regionech. Počet stažených aplikací z AppGallery se v roce 2020 vyšplhal na 294 miliard. Aplikace, které nenaleznete v AppGallery, můžete snadno vyhledat pomocí vyhledávače Petal Search.

Zdroj a foto: https://consumer.huawei.com/cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.