Soutěž o FlexiMed – pomocníka v péči o zdravé klouby

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Balíček FlexiMed vyhrávají Jarka T., Praha; Iveta K, Praha; Marta D. Mělník a Zita L., Olomouc. Výherkyním gratulujeme!

Věnujte letos svým blízkým dárek plný zdraví. Doplněk stravy FlexiMed je perfektní pro vaši babičku nebo dědečka, které může často trápit bolest zad, ztuhlý krk nebo bolavá kolena. Právě pro zdravý pohyb a vitalitu těla je tu FlexiMed s pořádnou dávkou vápníku.

FlexiMed zahrnuje silnou trojkombinaci vápníku, kolagenu a glukosaminu, která vyživuje kloubní chrupavky. Narozdíl od běžných zdrojů vápníku, obsahuje strukturově identický vápník tomu lidskému. Ten je extrahován z kostí norských lososů, jež mají prokázanou nejvyšší vstřebatelnost. Obsahuje 8 jedinečných složek s 27 doloženými účinky na zdraví. Součástí je například vitamín D, který zefektivňuje vstřebávání vápníku, dále mangan, hořčík nebo vitamín C. Tato unikátní kombinace účinných látek podporuje celkové zdraví, zdravou srážlivost krve, normální hladinu krevního cukru, zároveň podporuje i energetický metabolismus, snižuje únavu a vyčerpání a přispívá zdravé funkci imunitního systému.

Odpovězte na následující otázku a čtyři z vás získají tříměsíční kúru FlexiMed.

Soutěžní otázka: Ve které zemi vyrábí společnost NaturaMed své produkty?
a) v Rusku
b) v Itálii
c) v Norsku

Nápovědu najdete zde: https://www.flexi-med.cz/rocnifleximed

Správnou odpověď zasílejte na mail: soutez@tojesenzace.cz do 20.12.2020. Vyhrává 400., 500., 600 a 700. odpověď. Do předmětu uveďte: FlexiMed. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: www.naturamed.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.