Připravte se na nejnáročnější a nejvelkolepější Film Naživo – koncert Báry Polákové!

Pondělní večer 14. 12. bude program Televize NAŽIVO od 20:00 hodin patřit dalšímu Filmu Naživo, exkluzivnímu formátu Viktora Tauše pracujícím s krásou okamžiku teď a tady v prostorech mimo klasická jeviště. Umělecký zážitek, který je plnohodnotnou alternativou živé kultury, tentokrát prožijete díky zpěvu pětinásobné držitelky Ceny Anděl Báry Polákové a jejich hostů v režii Viktora Tauše.

Neočekávejte ovšem klasický koncert ani film. „Bude to spojení hudby a filmu. Bude to hudební film,” vysvětluje Bára Poláková. Tento hudební film vytvoří rozmanitou mozaikou pocitů, představ a zážitků, které inspirovaly Bářiny písně. Živý přenos rekonstrukce prvního živě vysílaného klipu „v historii vesmíru” 2-8-5 z Bářina druhého řadového alba ZE.MĚ, kterou už si snad ani nelze představit bez přítomnosti influencerů.

„Když jsme točili živě klip k písni 2-8-5, bylo to asi to nejnapínavější, co jsem kdy zažila,” vzpomíná Poláková. „To ale trvalo to 3 minuty. Teď to bude trvat minut 50! Těším se na každou píseň zvlášť, těším se z toho, že se tak složitý projekt bude realizovat.”

Večer bude pokračovat zcela novou verzí slavného videoklipu Nafrněná. Objeví se v něm řada předních českých hereček, jako Ivana Chýlková, Martha Issová, Lenka Krobotová, Anna Polívková, Eva Leimbergerová, Jana Stryková, Lenka Zahradnická, Markéta Děrgelová, Markéta Stehlíková, Petra Nesvačilová či Mája Štípková„A nebudou v něm jen hrát. Ale víc vám teď neřeknu,” směje se Poláková.

Ve světové premiéře zazní i nový duet Báry Polákové a Dana Bárty, který vznikl na podporu organizace Dobrý start a její kampaně Díky pěstounství. Klip i samotná píseň budou mít premiéru v lednu 2021.

Film Naživo: Koncert Báry Polákové můžete prožít skrze objektiv kamery jedinečného Martina Douby, ale také díky unikátní aplikaci Multi Kamera umožňující divákům v odložené sledovanosti na www.filmnazivo.cz střídat autorský záběr s pohledy dalších kamer a pozorovat tak jednotlivé hudebníky či zpěváky, jejich detailní hru na nástroj, jejich zpěv, dech…

Další dávka živé kultury… představení Dejvického divadla, Divadla Bolka Polívky, Divadla Minor a spousty dalších! Aktuální program naleznete zde: https://nazivo.art/.

12. 12. 15:00 Pohádka — Andělíček Toníček souboru Buchty a loutky
12. 12. 18:00 Divadlo Naživo — Vánoce /Divadlo Minor
14. 12. 20:00   Film Naživo — Koncert: Bára Poláková s hosty
16. 12. 20:00   Divadlo Naživo — Honey /Dejvické divadlo & Cirk La Putyka s fantastickým obsazením: Lenka Krobotová, Jenovéfa Boková, Jaroslav PleslVladimír Polívka, Ondřej Malý a další
17. 12. 19:00   Přátelé Naživo — Re:kabaret Re:start /Divadlo Bolka Polívky
19. 12. 20:00   Divadlo Naživo — Elefantazie /Městská divadla pražská – fantasy muzikál s Tomášem Klusem v hlavní roli

Televizi Naživo naladíte na TV přijímačích prostřednictvím pozemního digitálního vysílání a díky O2 TV (na programu č. 18). Všem ostatním bude umožněno po registraci na platformě  https://www.filmnazivo.cz/ sledovat program v reálném čase zdarma. V odložené sledovanosti však již za poplatek, jehož polovina putuje na podporu jednotlivých souborů a 50 % na vznik nových pořadů.

Zdroj a foto: https://nazivo.art/, https://barborapolakova.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.