Ideální tip na dárek úplně pro každého

Buďte letos na Vánoce originální! Darujte královskou korunu, šachový zápas, napětí pro milovníky thrillerů nebo trochu něhy pro věčné romantiky. Není to tak složité, jak by se mohlo zdát. Zvládnete to díky předplacené kartě Netflix. Je to skvělý tip na dárek nejen ve chvíli, kdy třeba nemáte nápady. Zároveň si buďte jistí, že tento dárek každý opravdu využije, a to pravděpodobně hned o svátcích nebo mezi nimi.

Netflix na náš trh nedávno uvedl předplacené karty, které jsou skvělou volbou dárku bez ohledu na věk, pohlaví nebo zájmy obdarovaného. Z bohaté nabídky Netflixu si totiž vybere opravdu každý.

Karty jsou k dispozici v hodnotách 400, 1000 Kč a v libovolném rozmezí od 400 do 4000 Kč. Karet je možné koupit víc zároveň a nahrát je do účtu všechny, celkový kredit se totiž sčítá. Právě jsou dostupné v online formě na jrc.cz a Starselect.com, a potom fyzicky například v síti trafik Geco a v prodejnách Billa či Penny. Karty budou brzy v prodeji zhruba na patnácti stovkách místech po celé republice.

Použití je snadné. Stačí setřít kód na zadní straně kartičky nebo použít kód, který v případě online nákupu přišel do mailu, zadat ho na webu Netflixu a zvolit si kýžené předplatné. Kód je platný okamžitě. Takže pak už je ideální čas na to, oddávat se téměř nekonečné nabídce seriálů, filmů, dokumentů, pohádek nebo reality show!

Předplacené karty je možné využít jak pro stávající předplatitele, tak pro nové fanoušky Netflixu. Stávající uživatelé mohou kredit, bez ohledu na jeho výši, nahrát k jakémukoli typu předplatného, který využívají.

Pár návrhů pro nejbližší dobu:
Koruna
Každý o ní teď mluví. Historický seriál z prostředí britské královské rodiny. Seriál ukazuje zákulisí velkých vášní a bojů o politický vliv na dvoře královny Alžběty II., stejně jako události, které formovaly historii druhé poloviny 20. století. Nedávno vyšla další řada, ve které už se objevuje i princezna Diana.

Dámský Gambit
Dramatická minisérie z prostředí šachu, natočená na základě stejnojmenného knižního bestselleru do Waltera Tevise ze 70. let, je aktuálním hitem i mezi seriály. Mladá Beth Harmon, introvertní dívka ze sirotčince, náhodou objevila svůj šachový talent. Poté, co byla adoptována, poznala skutečný život, nové výzvy a lidi. Beth snadno vyhrává v šachových soubojích, ale v životě se trápí s alkoholem a drogami. Buďte si jistí, že po sledování Bethiných dobrodružství si určitě budete chtít zahrát šachy!

Filmy a seriály s vánoční atmosférou
Pokud se o Vánocích rádi díváte na filmy a seriály se sváteční atmosférou, Netflix je to pravé, kde hledat. Každý rok ve filtru připraví speciální kategorii “Sváteční”, ze které vánoční atmosféra přímo prýští. Najdete tam kousky jak pro děti, tak pro dospělé. Ideální pro nenáročnou vánoční podívanou. V nabídce jsou třeba Sváteční rande, Princezna z cukrárny 1&2, Vánoční kronika 1&2, Vánoční princ, Předvánoční večer, Pan Jangel, Vánoční výsadek, Anděl páně, Dash & Lily, Vánoce v divočině, Arthur Christmas, Rush a vánoční ruch … a mnoho, mnoho dalšího.

Klaus
Speciální místo mezi vánočními filmy zaujímá krásná kreslená podívaná, která byla dokonce nominovaná na Oscara. Trochu laskavosti přináší naději na mrazivé, odlehlé místo světa a vypráví krásný vánoční příběh. Jestli vás zajímá, jak vlastně vznikla tradice o Santa Klausovi, nenechte si dojemný film ujít. A Klaus rozhodně není jen pro děti.

Zaklínač
Geralt z Rivie, nájemný zmutovaný lovec příšer, cestuje za svým osudem bouřlivým světem, kde jsou lidé často ohavnější než různé bestie. Celosvětový hit vychází z fantasy bestselleru z pera polského autora Andrzeje Sapkowského.

David Attenborough: Život na naší planetě
Světoznámý přírodovědec a moderátor, který se proslavil svými nezaměnitelnými dokumenty ze světa zvířat, přináší ve svých 93 letech alarmující zprávu o stavu naší planety. Teď už není čas jen myslet, plánovat a diskutovat, ale je rovnou ten nejvyšší čas jednat, pokud chceme zachránit naši planetu. Attenborough truchlí nad ztrátou divočiny a přichází s vlastní vizí budoucnosti. Měli by to vidět všichni – nejen zájemci o přírodu, ekologii nebo udržitelnost.

Mimi šéf: zpátky ve hře
Animovaný seriál navazuje na film „Mimi šéf“ z roku 2017. Mimi šéf přivede svého staršího bratra do své kanceláře, aby ho naučil, jak podnikat. Ale není to tak snadné – vzhledem k novým nepřátelům a problémům je podnikový život velmi náročný. Zábava překvapivě nejen pro děti.

Vražedná práva
Celkem šest napínavých sérií, od kterých se neodtrhnete. Nadaná a úspěšná advokátka vyhrává u soudního dvora, ale v osobním životě už to zase taková výhra není. Detektivka kombinovaná se složitými vztahy a šokujícími příběhovými zvraty vás dostane.

Papírový dům
Osm maskovaných zločinců zaútočí za denního světla na Španělskou královskou tiskárnu cenných papírů. Po tom, co zajmou rukojmí, vede zástupce skupiny, tajemný profesor, geniální a pečlivě naplánovanou manipulaci policie. Každý detail je zásadní pro splnění jejich plánu … Seriál, který je jednou z hlavních hvězd Netflixu.

Zdroj a foto: Netflix

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.