Tři muzea spojila síly a návštěvníkům nabízí vychutnat si tři kulturní zážitky v jedinečné nabídce!

Galerie ocelových figurín, Muzeum iluzivního umění a Muzeum smyslů, nejpopulárnější  soukromá muzea v České republice, spojila své síly a vytvořila jedinečnou akční nabídku  vstupenek. 

V těchto nelehkých časech jsme všichni zjistili, jak moc důležitá je soudržnost, vzájemná péče a podpora. Tři  špičková česká muzea jsou příkladem toho, jak nás spojení sil činí silnějšími a umožňuje nám společně  dokázat úžasné věci.

Úžasná je nabídka kombinované vstupenky, díky které může návštěvník navštívit všechna tři muzea v  průběhu roku 2021 se slevou přes 50 %. 

Vedení všech tří muzeí vytvořilo nabídku pro rodiny, jedinečnou kombinovanou vstupenku za celkovou  cenu 900 Kč (běžně by při návštěvě všech tří muzeí rodina zaplatila přes 2000 Kč), a individuální  kombinovanou vstupenku pro dospělého, dítě nad 15 let, studenta či seniora za celkovou cenu 450 Kč.

Pro zakoupení těchto kombinovaných vstupenek a využití limitované nabídky tří jedinečných zážitků, která  je k dispozici do konce prosince 2020, stačí navštívit web těchto muzeí:  www.galleryofsteelfigures.com; www.iamprague.eu; www.muzeumsmyslu.cz nebo koupit kombinovanou  vstupenku na recepci muzea do konce tohoto měsíce. Kombinované vstupenky mají platnost po celý rok  2021.

Vedení muzeí: pan Andrej Bartík z Galerie ocelových figurín, paní Lidija Kovarik z Muzea illuzivního umění a  paní Gabrijela Grgic Bartowski z Muzea smyslů uvedli:  “Nepochybujeme o tom, že se naši návštěvníci budou ve všech třech muzeích skvěle bavit. Touto  jedinečnou kombinovanou vstupenkou s více než 50% slevou chceme našim návštěvníkům umožnit bavit se,  užít si úžasné a jedinečné expozice a vykouzlit jim během roku 2021 úsměv na tváři. Jednoduše učinit pro  společnost naše muzea lépe dostupná.  

Protože věříme, že sdílení a poskytování zážitků přináší radost, vytvořili jsme také kombinovaný  dárkový voucher pro vaše milované, pro firmy a jejich zaměstnance i jejich rodiny, díky kterému můžete  rozzářit obličej svých blízkých úsměvem a dopřát jim chvíle plné zábavy v našich třech muzeí.”

Foto: archiv muzeí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.