Veronika Kašáková si zahrála ve videoklipu Nechtěná Sebastienů. Pocit, který prožívám celý život, říká modelka!

Nechtěný se někdy za svůj život cítil každý z nás, málokdo ale s tímto pocitem vyrůstal. Veronika Kašáková, která byla od dětství v dětském domově, takové štěstí neměla. I proto se členové melody rock/metalové kapely Sebastien rozhodli videoklip ke svému hitu Nechtěná spojit s její nadací! 

Kvůli epidemii koronaviru sice nemůžou hrát pro své fanoušky živě, členové melody rock/metalové kapely Sebastien ale rozhodně nezahálí. Vrhli se tak alespoň na práci, kterou jim aktuální situace umožňuje. Nejenže vydali kompilaci „Identity 2010–2020“, která obsahuje všechny jejich důležité skladby, včetně duetů se zpěváky BLACK SABBATH, RAINBOW, FIREWIND, AVANTASIA, SIRENIA, RHAPSODY, nebo BEAST IN BLACK, ale pro své fanoušky připravili dokonce i zbrusu nové album Integrity v češtině, kterou by chtěli odstartovat novou éru Sebastien.

A právě na tomto albu fanoušci najdou hit Nechtěná, ke které natočil Sebastien videoklip, do kterého obsadili modelku Veroniku Kašákovou.

Nechtěným se někdy v životě cítil každý z nás, až už se jednalo o vztahy v rodině, partnerské problémy, školu, nebo zaměstnání. S textem našeho stejnojmenného nového singlu se můžeme ztotožnit úplně všichni,“ říká frontman kapely Jiří George Rain, který si ale ke spolupráci vybral Veroniku Kašákovou. Přiznává ale, že nešlo o plán, ale náhodu, která je dala dohromady. Nyní je za to ale rád.

Spojila se zde naše touha vytvořit v rámci alba „Integrity“ rockové umělecké dílo s poselstvím dobra, které bude mít sílu pomáhat konkrétním lidem, s Veroničinou aktivitou, podporující děti z dětských domovů při jejich další cestě životem,“ pokračuje muzikant, jehož strýček je adoptovaný, tudíž mu nejsou osudy dětí z dětských domovů lhostejné.

Jako nezamýšlená inspirace pro text posloužilo jeho autorovi katonovi kritikou oceňované filmové drama Nemilovaní, ruského režiséra Andreje Zvjaginceva, které vypráví o rozkladu rodiny. I pro Kašákovou je toto téma velmi citlivé. „V podstatě většinu část svého života jsem se cítila být nechtěná. Naštěstí je tento pocit čím dál tím menší. Myslím, že toto slovo definuje všechny děti, které byly odložené svými rodiči. Dítě nikdy neviní své rodiče, ale samo sebe. Bohužel,“ říká Veronika, ve které píseň vzbuzuje pocity, se kterými vyrůstala.

Měla jsem husí kůži, protože mě to vrátilo do dob, kdy jsem měla spoustu otazníku v hlavě. Při poslechu písně jsem opět byla holka z děcáku, kterou odložili,“ popsala Kašáková, pro kterou šlo o první natáčení hudebního videoklipu. O to citlivější to pro ni bylo, protože už věděla, že je v jiném stavu.

A právě členové kapely Sebastien byli mezi prvními, kdo se o jejím požehnaném stavu dozvěděl. „Klukům řekla, připadalo mi, že je to na mě už vidět. Byla jsem dojatá z jejich reakcí. Celý den mě opečovávali,“ popisuje Veronika, která je ráda, že se i během epidemie koronaviru nezapomíná na opuštěné děti.

Ať před tím zavíráme oči nebo ne, společnost odložených dětí nás obklopuje a je naší součástí. Měli bychom tedy vytvářet hezký domov sobě i jim,“ vysvětluje Kašáková, která se brzy sama stane maminkou. Přiznává ale, že přemýšlela i o adopci. Zatím je ale na tyto myšlenky brzy.

Zeptejte se mě až budu vědět, co s tím vlastním. Je to pro mě premiéra a moc se na ni těším,“uzavírá Veronika.

Album Integrity z dílny melody rock/metalová kapely Sebastien vychází 11. prosince a k dostání bude na webu www.sebastienofficial.com a ve vybraných kamenných obchodech. Veškeré skladby Sebastien jsou dostupné i na digitálních platformách jako Spotify či Apple Music.

Foto: Jaroslav Urban

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.