Ponožky Fusakle z unikátní česko-slovenské kolekce zdobí ikonická místa obou zemí

Ať už na společný stát Čechů a Slováků vzpomínáte s nostalgií těch, kteří v něm vyrůstali, anebo jej znáte už jen z hodin dějepisu, teď si můžete jeho ikonická místa připomenout, kdykoliv budete chtít. Stačí si vybrat ze speciální česko-slovenské kolekce ponožek oblíbené značky Fusakle.

Karlův most, Michalská věž, staroměstský orloj, Spišský hrad, Špindl, Košice, Sněžka, Bratislavský hrad a mnohá další… Můžete je mít nejen na ponožkách, ale také na tričku! Součástí kolekce jsou originální tematické dárkové tuby a konzervy na vybrané kousky.

Jsme česko-slovenská značka a vycházíme z našich reálií. Navíc nechceme prodávat jen ponožky, ale chceme jejich prostřednictvím sdělovat nějakou informaci, poselství. Proto tato kolekce čerpá právě z charakteristických míst našich zemí – na jedné straně, abychom podpořili vztah k místu, kde žijeme, a na druhé straně, abychom ostatním ukázali, jak pěkná a důležitá místa tady máme a navzájem je v obou zemích představili. Chceme nadále udržovat a pěstovat dobré vztahy mezi Čechy a Slováky, jsme hrdí na společnou minulost a vzájemné vazby,“ říká ke kolekci Ján Anguš, zakladatel značky Fusakle.

Kompetní sortiment Fusakle je v prodeji v e-shopu na https://www.fusakle.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.