Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

KosmetikaZe života

L´Oréal věnoval nemocnicím a sociálním zařízením více než 66 000 produktů a 29 000 eur

Společnost LOréal pokračuje s plánem solidarity a v České republice a na Slovensku darovala více než 66 000 produktů nemocnicím a ohroženým skupinám obyvatelstva. Současně věnovala také 29 000 eur neziskovým organizacím na podporu boje proti Covid-19.

Jednalo se o více než 66 000 hydro-alkoholových čistících gelů na ruce značek Vichy, La Roche-Posay a Garnier, a také dalších výrobků jako šampony, produkty péče o pleť či dekorativní kosmetika značek L’Oréal Paris, Maybelline and Garnier. Produkty byly distribuovány více než 70 nemocnicím (např. Bulovka, Nemocnice Brno, Nemocnice Bratislava atd.), neziskovým organizacím a zařízením sociálních služeb (SOS Dětské vesničky, Sene Cura, VDV a další). Opatření přijatá společností v České republice a na Slovensku jsou součástí širšího programu solidarity realizovaného skupinou L’Oréal v Evropě na podporu boje proti koronaviru, který byl zahájen na jaře 2020, kdy společnost L’Oréal darovala více než 75 000 produktů českým a slovenským nemocnicím, organizacím podporujícím zranitelné osoby, lékárnám či drogeriím.

Brigitte Streller, generální ředitelka L’Oréal Česká republika a L’Oréal Slovensko, uvedla: „V době, kdy čelíme druhé vlně pandemie, je pro naši společnost prioritní pomoci místním komunitám všemi dostupnými cestami. Těmito aktivitami chceme vyjádřit náš vděk a solidaritu všem těm, kteří prokazují mimořádnou odvahu a obětavost a zároveň pomáhají druhým.”

Kromě darovaných produktů, podpoří společnost L´Oréal finančním darem několik vybraných neziskových organizací, které se zaměřují na podporu zranitelných osob, a jejichž pomoc je během pandemie potřebná více než kdy jindy. V České republice rozdělí společnost L´Oréal celkem 500 000 korun mezi neziskové organizace Bílý kruh Bezpečí, Pink Bubble a Klub svobodných matek. Na Slovensku potom podpoří celkovou částkou 9 000 eur organizace Brieždenie a NIE Rakovine.

„Z celého srdce děkujeme společnosti 01 která podporuje Nadační fond Pink Bubble už od léta 2013. Tak rozsáhlé formy spolupráce si nesmírně vážíme a je nám ctí, že si letos L´Oréal vybral právě Pink Bubble jako jednu ze tří organizací, mezi které rozdělí svůj krásný předvánoční dar. Děkujeme a přejeme všem pevné zdraví a co nejvíc radosti,“ doplňuje Martina Šmuková, zakladatelka Pink Bubble.

Zdroj a foto: www.loreal.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *