Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života🎄 Vánoce

Vánoční Metropole Zličín: Bezpečné a komfortní nákupy, dobré skutky i splněná přání

Brány obchodního centra Metropole Zličín se otevřely po dlouhých šesti týdnech. Pro navození té pravé vánoční atmosféry návštěvníkům připravila několik možností, jak si zpříjemnit nakupování dárků. A pro komfort a bezpečí svých zákazníků zavedla Metropole Zličín celou řadu hygienických opatření, která jsou nad rámec vládních nařízení.

Ježíšek se letos trefí do vkusu
Ještě nemáte vybrané dárky? A lámete si hlavu nad tím, co letos svým blízkým pořídit? Nechte se inspirovat vánočními tipy, které najdete ve Vánočních novinách nebo vsaďte na dárkovou kartu Metropole Zličín a uděláte radost každému. Rodina i přátelé si vyberou dárek podle svého gusta a kdy se jim to bude hodit. Dárkovou kartu můžete nabít od 500 korun až do 3500 korun a dostanete ji ve speciálním vánočním balení. Pokud ji zakoupíte od 16. 12. dostanete při dobití na 1000 korun a více jako bonus 150 korun navíc. Obdarovaný si může koupit po celý rok, co si přeje ve všech prodejnách Metropole Zličín, které přijímají platební karty. Dárková karta Metropole Zličín se totiž používá úplně stejně jako běžné platební karty. Takže je bezpečná a bezkontaktní.

Dárky od srdce
Pokud máte seznam od Ježíška a jdete pro konkrétní dárek, využijte možnosti zabalení dárků přímo v Metropoli Zličín. Každý adventní víkend je tu pro vás budou balit zdarma hostesky do recyklovatelných papírů. Dárky je možné zpestřit jmenovkou či různými přírodními dekoracemi, jako je jmelí, jehličí nebo červené bobule. A pokud budete spokojeni, můžete jakoukoliv částkou přispět do kasičky, která bude u balení dárků připravena. Výtěžek následně poputuje Nadačnímu fondu Pink Bubble pomáhajícímu onkologicky nemocným dětem.

Malé přání, veliká radost
Chcete udělat radost nejen svým blízkým? Vykouzlete krásnou a štědrou nadílku dětem z nedalekého Klokánku Hostivice. Stačí jen od 7. 12. do 23. 12. splnit malé přání, které pro vás kluci a holky na vánočním stromečku nechali. Strom splněných přání najdete na centrálním náměstí Metropole Zličín. Tam také najdete Ponožkomat, automat, ve kterém si lze za jednotnou cenu 180 Kč zakoupit pánské či dámské ponožky. Říká se jim Aloisovy ponožky. Celý výtěžek z prodeje půjde na Nadační fond Seňorina a jeho aktivity.

Bezpečnost na prvním místě
Abyste si mohli v klidu vychutnat vánoční atmosféru a nákupy, připravila Metropole Zličín celou řadu hygienických opatření, která jsou nad rámec těch povinných. Dezinfekce, podlahové značky pro dodržování rozestupů a častější úklid jsou samozřejmostí. Navíc si můžete nechat změřit teplotu a projít dezinfekčním rámem. Díky všem těmto opatřením můžete v Metropoli Zličín komfortně, bezpečně a bez obav nakupovat a užít si ve zdraví vánoční svátky.

Zdroj a foto: Metropole Zličín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *