Brzobohatý, Ruml a Tobrman jako tuláci ve swingové pohádce Adély Zejfartové a jejího orchestru Sunny Swing

Během letošního adventu spatří světlo světa nová česká pohádka. Nebude to však klasická  televizní pohádka, ale swingová pohádka. V hlavních rolích krátkého hudebního filmu k písni  Jen se s písničkou smát uvidíte zpěvačku a herečku Adélu Zejfartovou, Ondřeje Gregora Brzobohatého, Ondřeje Rumla a Václava Tobrmana za doprovodu swingového orchestru.  

Video v režii Markéty Karvaiové, Jana McGregora a Adély Zejfartové je příběhem o naději,  lásce, pomoci druhým a o tom, že s písničkou a úsměvem je i v těžkých chvílích život hned  hezčí. Téměř 80-ti členný tým natáčel na pražském Novém světě a v krásné secesní aule  Gymnázia Karla Sladkovského.  

Adéla Zejfartová o svém nejnovějším počinu řekla: „Letošní rok mnoha lidem úsměv na tváři nepřinesl. Zejména nám, muzikantům, se díky pandemii a všem omezením život změnil ze dne na den a bylo nám spíše do pláče. Když se za kázalo i zpívat, poselství písně i videa Jen se s písničkou smát se pro nás stalo ještě silnějším.  Chceme skrze tuto naši minipohádku dát lidem v letošní trochu podivné předvánoční době naději a připomenout jim, že radost ze zpěvu, tance či čehokoliv jiného, co milujeme, si nesmíme nechat vzít.”  

Čtveřice hlavních postav pohádky českou verzi k původní písni With a Smile and a Song,  kterou můžete znát z Disneyho Sněhurky (1937), společně nahrála pro čerstvě vydané album  Adély Zejfartové a jejího Sunny Swing Orchestra s názvem Pro Bedly a Potápky. Deska  věnovaná všem milovníkům swingu a vyznavačům swingových tanců obsahuje 13 českých a  americkým písní, jejichž původní verze vznikly v období třicátých až padesátých let  dvacátého století.  

Přesné datum zveřejnění swingové pohádky Jen se s písničkou smát bude uvedeno v nejbližších dnech na sociálních sítích Adély Zejfartové a orchestru Sunny Swing a na www.sunnyswing.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.