Ciťte se blíže svým milovaným v tuto výjimečnou dobu, ať jste kdekoli!

Posílejte a ukládejte srdeční tep přímo z telefonu pomocí aplikace Feel.Po velkém úspěchu s prsteny HB Rings, dostáváme mnoho námětů a připomínek na vytvoření nástroje, který by umožnil odesílání a ukládání srdečních tepů bez nutnosti prsteny vlastnit.

V této nelehké době, kdy mohou být odděleny životy mnoha lidí po celém světě a mnohdy závisí na malé šanci nákazu přežít, je uchování tepu milovaných osob ještě o to důležitější než kdy před tím.

Ze zpětné vazby, kterou jsme obdrželi od uživatelů HB Rings, víme, že pocítit tep milované osoby, jak se říká na vlastní kůži, je nepopsatelný. A i pro méně citlivější povahy může vykouzlit úsměv na tváři. Aplikace Feel přichází s možností nastavení délky odeslaného a uloženého srdečního tepu na 7, 15, 30 nebo 60 sekund. Přičemž 7 sekund je standardní možnost, zatímco ostatní jsou součástí prémiového balíčku. Avšak v rámci vánočního speciálu, do 31. Prosince, budou všechny možnosti nahrávek srdečního tepu pro všechny zdarma.

Aplikace Feel využívá fotoaparát a světlo telefonu ke čtení srdečního tepu z prstu uživatele. Vše je provedeno pomocí kamery telefonu, která detekuje průtok krve v prstu, pomocí které vypočítá srdeční rytmus.

Důležité upozornění! Musíme dodat, že některé telefony s Androidem mají velmi výkonné světlo, která se poměrně snadno nahřeje a může prst popálit. Uživatelé těchto telefonů by měli být obezřetní a případně prstem zakrýt jen malou část svítilny.

Aplikace Feel také umožňuje nahrát srdeční tep blízkých, kteří nepoužívají chytré telefony a umožní tak vytvořit jedinečnou vzpomínku, kterou budete mít navždy uchovanou v telefonu. (Například prarodiče a děti)

Funkce uložení srdečního tepu umožnuje také uživateli uchovat tep svých mazlíčků. Výzvou však  je najít vhodné místo, kde není žádná srst anebo je jí méně, tak aby byl telefon schopen načíst tlukot srdce.

Je zřejmé, že výměna a ukládání srdečních tepů se těší čím dál tím většímu zájmu. Je nám ctí podporovat tento trend a nabídnout do budoucna další nové funkce.

Zdroj a foto: Feel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *