Zůstaňte ve formě i během zimy. S výbavou od Huawei si oblíbíte každodenní trénink jak venku, tak doma

Ať už jste se rozhodli splnit novoroční předsevzetí o zdravém životním stylu, nebo je pro vás cvičení každodenní rutinou, sportování v zimě je vždy o něco složitější než v teplých měsících. Nečas za oknem ale nemusí být problémem ani pro ty nejpohodlnější sportovce. Díky online kurzům či tréninkovým aplikacím vám bohatě vystačí obývák. S chytrými hodinkami Huawei Watch GT 2 Pro, které podporují více než 100 sportovních režimů, a nabušenými sluchátky Huawei FreeBuds Pro se z domácího cvičení stane efektivní zábava.

I když všichni víme o pozitivních dopadech sportování, začátek bývá vždy těžký, natožpak v zimě. Touhu po lepším vzhledu a zdravé kondici mnohdy přebije pohodlí na gauči pod vyhřátou dekou. Huawei Watch GT 2 Pro a Huawei FreeBuds Pro vám však pomohou dokopat se k aktivitě, kterou si užijete i během dlouhé zimy.

Nepodceňujte venkovní prostředí
Možná to na první pohled vypadá děsivě, ale trénink venku v chladném počasí je jednou z nejlepších možných činností, kterými můžete svému tělu pomoci. Jak to? Zásadním důvodem je, že nízká okolní teplota znamená více spálených kalorií. Protože se tělo snaží udržovat konstantní teplotu při procesu termoregulace, vynakládá mnohem více energie na zahřátí celého těla, a to ještě před zahájením samotného tréninku. Nachlazení se bát nemusíte, jelikož pravidelné cvičení venku zaručuje pevnější imunitu. Otužilci toho budiž skvělým důkazem.

Takže si honem obujte tenisky a nezapomeňte na teplé legíny. A také na Huawei Watch GT 2 Pro, které obsahují více než 10 vědecky navržených profesionálních běžeckých módů, které vás nasměrují tím správným směrem.

Pro mnoho sportovců je během běhu a tréninku nutností hudba. Nasaďte si bezdrátová sluchátka FreeBuds Pro a užívejte si kvalitní zvuk, který vás podpoří ve vašem běžeckém tempu. Struktura sluchátek navíc zaručuje kvalitní hovory i v silném větru.

Zavřené fitko? Žádný problém
Jedním z nejpřirozenějších a zároveň nejzdravějších typů tréninku je jednoduché cvičení s vlastní vahou, při kterém nepotřebujete závaží ani objemné stroje. Za pomoci kliků, dřepů, burpees, stojky, planku, sklapovaček a mnoha dalších základních pohybů dosáhnete jednoduše kýžených výsledků. Existuje několik druhů kombinací těchto cviků:

  • FBW je zkratka pro Full Body Workout. Jak už název napovídá, jedná se o komplexní cvičení, které zahrnuje všechny typy úkonů během jednoho tréninku. Je na vás, v jakém složení sérií trénink provedete a kolikrát je zopakujete. Protože zaměstnáte každý sval v těle, doporučují se den nebo dva na regeneraci.
  • SPLIT je systém, ve kterém jsou tréninky rozděleny do jednotlivých svalových skupin – například hrudník/triceps, záda/biceps atd.
  • HIIT, neboli High Intensity Interval Training – trénink založený na kombinaci náročných fází s odlehčenějšími pasážemi.

Při jakékoliv úrovni tréninku není lepšího společníka než vaše oblíbená muzika. S Huawei FreeBuds Pro si jí užijete naplno díky přizpůsobení tvaru uším i špičkové kvalitě zvuku. Sofistikované basové zařízení ve sluchátkách zaručuje hlasitý a úderný zvuk s patřičnou hloubkou, díky čemuž budete mít pocit, že hudbu posloucháte ve studiu.

Relaxujte s jógou
I když si někteří pod slovem jóga představí snadnou a odpočinkovou aktivitu, je to tvrdá prác. Ta však pomůže vašemu tělu stát se silnějším, odolnějším a pružnějším, takže je pak méně náchylné ke zraněním. Existuje mnoho typů jógy: Yin, Kundalini, Vinyasa, Iyengar, Hatha, Ashtanga, Bikram a mnoho dalších. Stačí si vybrat.

Ať už si zvolíte kterýkoliv styl, chytré hodinky Huawei Watch GT 2 Pro vám budou ideálním pomocníkem. Smartwatch sledují vaši aktivitu, analyzují ji pomocí dat a následně poradí, kdy a jak máte cvičit. Tento nejambicióznější model Watch GT vám pomůže na cestě k sebezdokonalování, protože zahrnuje více než 100 cvičení, která zmapují váš pokrok..

S jógou ale přichází také potřeba klidu a pohody. Sluchátka Huawei FreeBuds Pro s inteligentním dynamickým potlačováním okolního hluku (ANC) chytře rozpoznají okolní zvuky a odpovídajícím způsobem aplikují režim potlačování šumu, aby vás při cvičení nic nerušilo.

Trenér na displeji
Ne každému vyhovuje trénink o samotě, navíc málokdo ví, jak přesně správně cvičit. Naštěstí existuje spousta druhů internetových tréninků, kterými se můžete řídit, stejně jako oblíbených mobilních aplikací. Pestrý výběr na vás čeká ve virtuálním obchodě Huawei App Gallery, kde najdete například oblíbené aplikace Fitify, FizzUp nebo Runtastic.

S hodinkami Huawei Watch GT 2 Pro není nic jednoduššího, než začít cvičit hned. S funkcí Huawei Health snadno kontrolujete své sportovní výkony a zdravotní parametry na všech zařízeních, včetně Androidu a iOS. Snadný mechanismus párování vám umožní vychutnat si špičkové funkce Huawei Watch GT 2 Pro a FreeBuds Pro na jakémkoliv zařízení bez ohledu na podporovaný systém.

Zdroj a foto: https://consumer.huawei.com/cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.