Luxusní biokosmetika Yage Organics představuje další novinku, rozjasňující pleťové olejové sérum Lumen Magic

Toto vysoce rozjasňující pleťové olejové sérum obsahuje 4 patentované ingredience a 16 nejúčinnějších rostlinných olejů, které jsou plné vitamínů a minerálů.

Hlavními složkami je CBD (canabidiol), které zklidňuje podrážděnou pokožku, poskytuje úlevu při zarudnutí a doslova nastartuje buněčnou obnovu. Vysoká koncentrace vitamínu C a lékořice zase prokazatelně působí na zesvětlení a sjednocení barevného odstínu pleti. Vzácné oleje, například z černého rybízu, moringy, šípku, rajčete, kamélie a baobabu pronikají do hloubky pleti a zásobují kožní buňky antioxidanty, vitamíny, omega mastnými kyselinami a díky synergickému působení přináší viditelné výsledky.

Z kořene, ale i semen mrkve se získávají karotenoidy a flovoidy společně se škálou vitamínů B, C, D, E, F, K. Tento koktejl dodá pleti zářivou a zdravou barvu a zabezpečí ochranu před škodlivým modrým světlem a volnými radikály z ovzduší a slunečního záření. Patentovaný extrakt z kadidla podporuje tvorbu elastenu a tím zaručuje pevný tonus pleti. Dalším patentovaným pokladem v tomto oleji je bakuchiol, což je přírodní retinol, který pomáhá vyhladit jemné vrásky a linky. Produkt je ošetřen a zesílen vibracemi medového kalcitu.

Toto olejové sérum pleť okamžitě projasní a při pravidelném používání vaši pleť zpevní, sjednotí její barevný tón a vyhladí jemné vrásky.

O kosmetice Yage Organics
Vzácné ingredience z přírody. Kosmetika Yage je založená na eticky získávaných ingrediencích, z nichž naprostá většina je v certifikované bio kvalitě. Naše směsi jsou nabité těmi nejúčinnějšími přírodními antioxidanty, vzácnými oleji, květinovými a ovocnými vodami, vitamíny, minerály a dalšími látkami, které v pleti pracují převratným způsobem. Chápeme moudrost přírody a citlivě s ní pracujeme.

Minimum vody, maximum účinku. V produktech Yage si nekupujete vodu ani jinou „prázdnou hmotu“. Stačí jen několik kapek séra nebo pár kapek pleťového oleje, aby pleť dostala výživu, kterou potřebuje. Jde nám o to, aby pleť dokázala vzácné látky dokonale využít.

Energie krystalů. Drahé kameny, jako například ruženín, ametyst, turmalín, medový křišťál nebo akvamarín, pomáhají harmonizovat tělo a mysl jako celek. Svými vysokými vibracemi dále posilují účinky kosmetiky Yage. Součástí receptury je vždy informace o tom, jaký drahokam je součástí produktu.

Harmonie přírody a vědy. Yage je „živá“ díky patentovaným bioaktivním látkám, které máme pečlivě ověřené klinickými studiemi. V některých přípravcích jsme zařadili i laboratorně vyráběné účinné látky jako jsou koenzym Q10, stabilizovaný vitamin C nebo bio-fermentovaná kyselina hyaluronová. Všechny tyto ingredience jsou také vyráběné z přírodních surovin. Občas používáme i retinol, který není přírodní, ale jeho učinky jsou nezastupitelné.

Vždy čerstvá kosmetika. Všechny produkty Yage jsou vyráběny v malých dávkách z naprosto čerstvých ingrediencí. Tím zaručujeme, že výsledek ve vaší koupelně bude stejně dobrý jako v laboratorních podmínkách.

Chráněno kvalitními obaly. Skleněné obaly poskytují našim recepturám optimální ochranu před nežádoucími účinky světla. Tmavě fialové sklo navíc zvyšuje trvanlivost produktů a prodlužuje jejich účinnost. Používáme pouze recyklovatelné obalové materiály a většina z nich je znovu použitelná.

 Cena pleťového olejového séra Lumen Magic – 1.599,- Kč / 15 ml skleněná lahvička s pumpičkou

Zdroj a foto: www.yageorganics.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.