Šest produktů MGA Entertainment v první desítce soutěže hraček TOTY 2021

Rovnou šest produktů z portfolia MGA Entertainment se probojovalo do žebříčku TOP 10 hraček v rámci amerických cen TOTY, neboli Toy of the Year Awards, které jsou často nazývány jako Oskarové ceny v oboru dětských hraček. Z více než 500 nominovaných produktů se do užšího výběru dostalo 100 finalistů. Vítěze pak pořadatelé slavnostně vyhlásí 12. února 2021 prostřednictvím virtuálního přenosu.

Ceny TOTY 2021 jsou prestižní soutěží v oboru dětských hraček v USA, jejíž komise složená z lidí z oboru, akademiků, influencerů či novinářů vybírá každý rok ty nejoblíbenější dětské hračky na trhu. Ty jsou rozděleny do 16 kategorií, například panenky, akční figurky, venkovní hračky a řada dalších. Ve čtvrtek 29. října 2020 byly odhaleny finálové soutěžní produkty a bylo spuštěno hlasování. Veřejnost se do něj mohla zapojit prostřednictvím webových stránek toyawards.org do 5. ledna 2021. Vítěze jednotlivých kategorií i hlavního výherce pak vyhlásí odborná porota 12. února 2021 během virtuálního přenosu.

Mezi prvními deseti finalisty je rovnou šest populárních L.O.L. panenek ze sortimentu MGA Entertainment – L.O.L. Surprise! OMG Velká ségra, L.O.L. Surprise! Panenka, L.O.L. ReMix Box plný překvapení, OMG Neonová velká ségra, L.O.L. Česatice a OMG ReMix Velká ségra.

L.O.L. Surprise! OMG Velká ségra
Velká panenka určená pro děti od 4 let. Děti jí mohou oblékat různé outfity a doplňky, které najdou v balení. Cena je 859 Kč.

L.O.L. Surprise! Panenka
Panenka určená pro děti od 4 let. Balení obsahuje doplňky pro panenku a sběratelský plakátek. Cena je 349 Kč.

L.O.L. ReMix Box plný překvapení
Box obsahuje 4 panenky OMG Velká ségra, 4 L.O.L. panenky a 4 hudební nástroje. Balení je ve tvaru přenosného přehrávače. Hračka je vhodná pro děti od 4 let. Cena je 3 899 Kč.

Zdroj a foto: archiv MGA Entertainment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.