Kronospan v roce 2021 přichází s kampaní Dekor měsíce. Jaký je ledenový?

Každý měsíc představuje jeden atraktivní interiér s dekory ze svého portfolia. Smyslem je inspirace a dodání odvahy pro kreativní kombinace, které podtrhnou individuální styl či reflektují aktuální trendy. Každý měsíc se tak můžete těšit na tematickou vizualizaci s ukázkou dekorů z Globální a Trendové kolekce Kronodesign.

Začínáme charismatickým dekorem K369 PH Cloud Nebula. Nejen proto, že skandinávský design ovládl i české domácnosti. Představujeme vám řešení, jak takový styl získat a přitom být nápaditý.

Interiéry ve skandinávském duchu jsou světlé a jemné, ale neznamená to, že je pro ně potřeba používat výhradně bílou barvu a černé doplňky. Může se totiž stát, že se to velmi jednoduše překlopí do nudnosti a fádnosti. Ale nikoli v našem případě, kdy jsme pro kuchyňský interiér zvolili jako hlavní dekor Cloud Nebulu. Ten se objevuje jak na pracovní desce ostrůvku, tak i na lince a zástěně. Jde o dekor, který působí noblesně, originálně a přitom nadčasově. Na pracovní desce je materiál použit s postformingem (zaoblenou hranou), v případě zástěny se jedná o klasický odolný laminát v ploše.

Jemně namodralé žilky dekoru Cloud Nebula ladí se stylovým odstínem K097 SU Dusk Blue, jenž jsme uplatnili na spodní skříňky ostrůvku a kuchyně. V tomto případě se jedná o klasické laminované desky, které jsou cenově velmi přívětivé a hraní se ABS hranou. K369 PH Cloud Nebula v kombinaci s K097 SU Dusk Blue a K021 SN Barley Blackwood

Pro umocnění skandinávského stylu jsme navíc přidali světlý dekor dřeva. Vybrali jsme K021 SN Barley Blackwood, který nejen díky své atraktivní kresbě dodá prostoru na útulnosti. Působí velmi příjemně a originálně, ale přitom není moc často používaný. Podívejte se na něj ve vzorkovníku ještě jednou a zkuste o něm popřemýšlet! V našem případě jsme z laminátu vytvořili barovou a stolovou desku a z dvojité laminované desky tloušťky 18 mm také poličky. Přidali jsme navíc dvířka knihovny, která na linku plynule navazují. Z bílého lamina jsou pak navržené korpusy horních skříněk, knihovny a dvířka vysokých skříní. Bílá je také výmalba a další solitéry, kterým kontrastují měděné a černé doplňky, jenž do populárního „scandi“ stylu dnes nedomyslitelně patří. Všechny použité dekory najdete v sortimentu značky Kronospan.

Zdroj a foto: www.kronospan-express.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.