Vinotéky Miele okouzlí všechny milovníky vína

Pro skutečné milovníky vína začíná požitek již samotným výběrem. Právě na podmínkách domácího uskladnění záleží, jak dlouho se budete moci těšit z jeho chuti. Správné uchovávání vína má totiž bezprostřední vliv na jeho trvanlivost. Vinotéka od Miele nabízí optimální podmínky pro skladování těch nejvzácnějších ročníků.

V závislosti na druhu vína můžete na stupeň přesným ovládáním individuálně upravovat teplotu v jednotlivých zónách ve vinotéce. Můžete tak za optimálních podmínek společně skladovat nejrůznější vína. Zvláštní požadavky na teplotu přináší především dlouhodobější skladování vína.

Vinotéky Miele nabízí spolehlivé řešení a udržují konstantní požadovanou teplotu. Svým vybavením jsou stejně jedinečné jako samotná vína. Díky velkému množství provedení je můžete perfektně začlenit do designu své kuchyně nebo obytného prostoru, kde se z nich díky profesionálnímu someliérskému vybavení stane atraktivní designový prvek. Vybrat si můžete mezi volně stojícími, vestavnými nebo podstavnými přístroji, které se dokonale přizpůsobí všem požadavkům na skladování vašich vinařských skvostů.

Co najdete u Miele? *
*Závisí na modelu.

SommelierSet
Funkční uživatelský balíček do vaší vinotéky. Jedinečnou sadou SommelierSet Miele překvapíte své hosty profesionálním dekantováním ušlechtilých vín. S novou sadou SommelierSet máte tento řemeslný výrobek vždy po ruce. Vinotéka pro vás má ještě řadu dalších příjemných překvapení: vychutnejte si šampaňské a bílé víno z vychlazených skleniček a temperujte láhve s vínem vždy perfektně i po jejich otevření. Oslavte skutečný svátek vína.

FlexiFrame
Bezpečná stabilita pro láhev každé velikosti. Variabilní rošty ke skladování lahví poskytují jakékoliv láhvi perfektní stabilitu. Jednotlivé příčky můžete snadno přesunout a přizpůsobit je jakémukoliv tvaru láhve. Své víno tak skladujete v optimální poloze.

FlexiFrame Plus
Bezpečná stabilita pro láhev každé velikosti. Perfektně temperované víno i ve velkých lahvích: nastavení jednotlivých příček lze měnit v podélném i příčném směru tak, aby bylo možné bezpečně uložit i lahve s větším průměrem, jako např. lahve Magnum.

Prezentér lahví „Selector“
Pro špičková vína. Pomocí prezentéru lahví můžete zdůraznit to nejlepší ze své kolekce vín. Lahve budou mírně vyvýšené a nasvícené tlumeným osvětlením vinotéky. Působivá prezentace mimořádných vín.

Teplotní zóny
Vinotéky Miele jsou vybaveny až třemi samostatně regulovatelnými teplotními zónami. Můžete tak perfektně temperovat a skladovat až tři různé druhy vína, např. červené víno, bílé víno, šampaňské nebo sekt.

NoteBoard
Popisovatelné lišty pro vyšší míru individuality. Na každém roštu ke skladování láhví je upevněna lišta, kterou můžete popisovat křídou: sem poznamenejte například původ, odrůdu nebo ročník vína. NoteBoards jsou upevněny magnetem a můžete je k pohodlnému popsání vyjmout.

DynaCool
Nejlepší podmínky skladování potravin a vína. Ventilátor nechává cirkulovat studený vzduch: pro stejnoměrnou teplotu a vlhkost vzduchu v celém chladicím prostoru. To znamená konstantní skladovací podmínky pro vaše víno. Vlhkost vzduchu cca 50 % navíc chrání korek před vysycháním.

Push2open
Perfektní řešení pro design bez rukojetí. Podstavné vinotéky Miele s otevíráním Push2open se otevírají téměř automaticky. Lehkým stlačením skleněných dvířek se aktivuje automatika otevírání. Dvířka se jemně otevřou, takže můžete pohodlně sáhnout za ně a zcela je otevřít. Vinotéky Miele s otevíráním Push2open si vystačí zcela bez madla a díky tomu je lze optimálně kompaktně zabudovat do jakékoli kuchyně i jiného interiéru.

Ochrana před UV zářením
Atraktivní řešení ochrany cenných vín. UV záření může ve vínu vyvolat chemické reakce. Skleněná dvířka Miele jsou vyrobena z tónovaného bezpečnostního skla s integrovaným UV filtrem. Vaše víno je tak optimálně chráněno před UV zářením.

LED osvětlení
Stylová atmosféra. Zapuštěné LED osvětlení propůjčuje vašim vinným skvostům správné světlo. Technika LED je bezúdržbová a zajišťuje účinné a optimální osvětlení vnitřního prostoru. Navíc díky LED nevzniká ve vnitřním prostoru téměř žádné teplo, takže vaše víno je nerušeně skladováno.

SoftClose
Pomalé dovírání dvířek přístroje. Pomocí funkce SoftClose se dveře Vaší vinotéky Miele zavírají zcela tiše, jemně a jakoby samy od sebe: zabudované tlumení chrání Vaše uložené víno před otřesy způsobenými prudkým zavřením dveří. A navíc zavírá SoftClose dveře pod úhlem otevření 30° dokonce automaticky. Tak může být Vaše víno dále skladováno v klidu a zcela bezpečně.

Zdroj a foto: https://www.miele.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.