Česká značka SINEA mění koncept a rozšiřuje paletu rostlinných produktů s neodolatelnou chutí

Pomazánky, dipy, alternativy masa nebo sladké tyčinky od značky SINEA jsou díky své dokonalé chuti oblíbené u všech vyznavačů kvalitních potravin bez rozdílu stravovacích návyků. V loňském roce navíc SINEA rozšířila portfolio svých výrobců o další tradiční české značky. Všude tam, kde uvidíte logo SINEA, se můžete spolehnout na to, že jde o potravinu, která vám bude chutnat a přitom je 100% rostlinného původu.

Všechny výrobky označené logem SINEA splňují tyto zásady:

  • 100% rostlinné složení,
  • skvělá chuť,
  • produkty bez palmového oleje a GMO,
  • výroba v České republice s důrazem na využití veškerých kvalit svých surovin.

Název SINEA vychází z latinského sine animalibus, tedy bez zvířat. Všechny její výrobky jsou pouze rostlinného původu, jak ale vysvětluje zakladatel značky Viktor Růžička, nejedná se o žádné náhražky: „Když jsem se v roce 2016 dal na rostlinnou stravu, narazil jsem na to, že některé veganské produkty nechutnají moc dobře. Jiné však chutnaly skvěle! Začal jsem se o kvalitní rostlinnou výrobu zajímat, a to mě dovedlo až k založení vlastní značky SINEA, která nabízí čistě rostlinné, chutné a dostupné výrobky.” Za jejími produkty stojí hned několik tradičních českých výrobců z různých částí republiky.

Mottem značky je Jde to i bez toho – tedy bez surovin živočišného původu. Ale nejen jich! V pochoutkách od SINEA nenajdete palmový olej, geneticky modifikované rostliny a ve většině z nich ani lepek.

Ani rostlinným výrobkům, jakkoliv jejich obliba dlouhodobě roste, se nevyhnula krize spojená s omezením gastro segmentu. Zareagovat se dalo různě, SINEA zvolila cestu přímo vpřed: „I přes obtíže a nejistotu na jaře loňského roku jsme se rozhodli naši misi kvalitní, chutné a dostupné rostlinné stravy šířit ještě intenzivněji. Máme jasně dané požadavky, které musí naše výrobky splňovat. V České republice ale nejsme jediní. Proto jsme se rozhodli rozšířit naši skupinu tradičních výrobců, jejichž potraviny splňují všechna naše kritéria a pod značku SINEA jsme následně zahrnuli i jejich výrobky,” vysvětluje zakladatel značky Viktor Růžička. Značku SINEA nově můžete najít na produktech nejen výrobců GASTRO-MENU EXPRESS, ale například i značkách Tudlee, MARKOL, AFP, Druid a GreenNest.

SINEA je garantem rostlinné kvality, perfektní chuti a dostupnosti. Tím hodlá pomoci nejen šíření myšlenky chutné rostlinné stravy, ale i svým partnerům, výrobcům kvalitních potravin, kterým zároveň pomáhá s vývojem a propagací.

Výrobky od značky SINEA i jejích partnerů seženete například na Rohlíku, v Globusu, v TESCU, Lidlu, Kauflandu, Bille, Tetě, ve Sklizenu a obchodech zdravé výživy.

Zdroj a foto: sineafoods.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.