Pánská kolekce Louis Vuitton Trainer Upcycling od Virgila Abloha pro sezónu jaro/léto 2021

Nová kolekce tenisek LV Trainer Upcycling pro sezónu jaro/léto 2021 vychází z prvního modelu LV Trainer, odhaleného během debutové přehlídky uměleckého ředitele pánských kolekcí Virgila Abloha pro sezónu jaro/léto 2019.

Tenisky mají nepřehlédnutelné kouzlo a jsou výsledkem jedinečného a vysoce cyklického kreativního procesu realizovaného ve spolupráci se specializovanou dílnou Louis Vuitton ve Fiesso d’Artico. Výroba probíhá v souladu s udržitelnou strategií tzv. upcyklace, jejímž cílem je využít již exitující materiály. Nové LV Trainers perfektně naplňují „ideologii upcyklace“, kterou formuloval Virgil Abloh ve spojení s kolekcí pro sezónu jaro/léto 2021. Odpovídají také závazku módního domu přinášet inovativní kreativní řešení a neustále zvyšovat udržitelnost produktů značky Louis Vuitton.

Základem této novinky jsou původní 2019 LV Trainers, které byly rozloženy a přetransformovány. Nejsou ani zcela totožné, ani zcela rozdílné: nové LV Trainer Upcycling z jemné teletiny a semiše s batikovanými barevnými tkaničkami jsou jedním slovem vylepšené. Nízká varianta pod kotník je v nabídce v 5 nových jasných barevných odstínech s podloženým vrchním lemem. Tuto ikonickou botu, která se nesmazatelně zapsala do archívů módního domu, navíc zdobí lemování „LV Upcycling” v zadní partii, signatura Louis Vuitton na boku a kvítky Monogramu na podrážce. Součástí pravé boty je fluorescenční cedulka.

Každý jeden detail je živoucím důkazem propracovaného řemeslného umění značky Louis Vuitton. Součástí bot je návod k sestavení pro centrování a střih, nacházejí se na nich totiž přesahující stehovací nitě, které umožňují budoucím majitelům libovolný způsob zastřihnutí, jež botám propůjčí finální nádech originality.

Zdroj a foto: Louis Vuitton

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.