Centrum Černý Most rozdá zamilovaným čtvrt milionu. K valentýnské dárkové kartě dostane prvních 500 zákazníků druhou zdarma

Svátek zamilovaných ve znamení splněných přání díky univerzálnímu dárku, který ocení každý – dárkové kartě do Centra Černý Most. Její valentýnskou edicí mohou zákazníci potěšit svou drahou polovičku i sebe najednou. K nákupu karty v hodnotě 2 000 Kč a více totiž prvních 500 z nich dostane další kartu v hodnotě 500 Kč jako dárek.

Praktické využití a platnost až rok
K příležitosti Dne svatého Valentýna nabízí Centrum Černý Most „zamilovanou“ limitovanou edici dárkových karet, díky které si drahá polovička vybere to, co si přeje nejvíce. Platba s ní je možná ve všech z téměř 200 obchodů a restaurací Centra Černý Most – od světoznámých módních značek a prodejců luxusní kosmetiky nebo spodního prádla přes klenotnictví, vyhlášené lahůdky a prodejce sportovního vybavení až po domácí potřeby.

„Dárkovou kartu s tematickým designem jsme poprvé nabídli o Vánocích, kdy jsme také vyzkoušeli jejich pilotní on-line prodej přes Mall.cz. U zákazníků jsme se setkali s velkým ohlasem, a rozhodli jsme se proto navázat s valentýnskou edicí. Prodej dárkových karet, které v našem centru mohou zákazníci čerpat kdykoliv v průběhu roku, je zároveň jednou z cest, jak do budoucna podpořit naše nájemce,“ doplňuje Michaela Matlasová, marketingová manažerka Centra Černý Most.

Druhá karta v hodnotě 500 Kč zdarma a pohodlný nákup on-line
Speciální valentýnskou edici dárkových karet mohou zákazníci pořídit na infostánku přímo v centru a nově
on-line na Mall.cz. Její nákup funguje jako každá jiná objednávka z e-shopu – rychle a jednoduše z pohodlí domova.

Karta je k dispozici v hodnotách 500, 1 000 a 2 000 Kč. A právě při nákupu nejštědřejší varianty v hodnotě 2 000 Kč se mohou zákazníci těšit na druhou kartu v hodnotě 500 Kč, kterou všem zamilovaným věnuje Centrum Černý Most jako dárek. Nabídka platí při nákupu přímo v centru i on-line v období od 1. do 14. února 2021 nebo do vydání zásob. Kompletní pravidla akce jsou k dispozici na webových stránkách www.centrumcernymost.cz.

Platit s ní je jednoduché a přehledné
Použití dárkové karty funguje jako u běžné platební karty. Při platbě s ní stačí projet magnetickou čtečkou. Kartu je možné použít jak k úhradě zboží o vyšší ceně, než je hodnota dárkové karty, tak i k několika různým transakcím po celou dobu trvání její platnosti. Další výhodou je možnost kontroly aktuálního stavu kreditu na kartě pomocí SMS služby. Po zaslání registrační SMS je zákazník automaticky informován o každé uskutečněné platbě pomocí dárkové karty. Aktuální výši kreditu je také možné kontrolovat přímo na webových stránkách centra.

Zdroj a foto: CČM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.